Kto będzie partnerem Wieniawy w “Tańcu z Gwiazdami”? Aktorka już potwierdziła domysły!

Kto będzie partnerem Wieniawy w “Tańcu z Gwiazdami”? Aktorka już potwierdziła domysły!

11. edycja “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj poznaliśmy kolejną parę taneczną. O uczestnictwie Julii Wieniawy wiemy od dawna. Jednak do tej pory nie wiedzieliśmy, z kim zatańczy.

View this post on Instagram

👸🏻

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

11.edycja “Tańca z Gwiazdami”

Kolejna, 11. już edycja “Tańca z Gwiazdami” rozpocznie się już 6 marca. Na parkiecie zobaczymy między innymi Marcina Bosaka z Wiktorią Omyłą, Mikołaja Jędruszczaka z Sylwią Madeńską oraz Sylwię Lipkę z Rafałem Maserakiem.

Z kim zatańczy Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego w tym, że w “Tańcu z Gwiazdami” zatańczy u boku jednego z najlepszych tancerz - Stefano Terazzino.

-It’s official ⚡️ Przedstawiam Wam mojego partnera w @tanieczgwiazdami 🥳 Już po kilku treningach wiem, że nie mogłam lepiej trafić! @stefanoterrazzino jest turbo śmieszny, ale i (uwierzcie mi 🤣) bardzo wymagający... Przed nami ciężka praca, pot i łzy, ale i świetna zabawa, w której mam nadzieję będziecie z nami uczestniczyć i nas wspierać! A teraz mam dla Was zadanie! Jak nazwalibyście naszą parę? Najlepszy hashtag wybierzemy wraz ze Stefano i będziemy go używać podczas trwania programu! 🥰 Do dzieła!!! KOCHAM! - napisała na swoim Instagramie.

Pomimo ogromnej sympatii widzów do Julii Wieniawy, zdarzają się też głosy krytyki. Widzowie podejrzewają, że Julia Wieniawa, ze względu na swoją popularność będzie faworyzowana przez producentów programu “Taniec z Gwiazdami”.

Podobne zarzuty pojawiały się w przypadku poprzedniej edycji, gdy takie domysły skierowane były w kierunku Barbary Kurdej-Szatan. Warto jednak zauważyć, że Kurdej-Szatan dawała z siebie wszystko na parkiecie i zupełnie zasłużyła na finał. Dajmy więc szansę również Julii Wieniawie, która z pewnością pokaże na co ją stać.

View this post on Instagram

#onset @tanieczgwiazdami 🎬🥳

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Agnieszka

true

Polecane