Małgorzata Rozenek zostanie aktorką? Tego jeszcze nie było!

Małgorzata Rozenek zostanie aktorką? Tego jeszcze nie było!

Małgorzata Rozenek-Majdan to polska prezenterka telewizyjna, wielu Polakom znana jako Perfekcyjna Pani domu. Obecnie bierze udział w innych programach telewizyjnych takich jak Projekt Lady, Iron Majdan. Mogliśmy ją również oglądać w Azja Express, gdzie wraz z mężem brali udział w wyścigu.

Małgorzata z wykształcenia jest prawnikiem, a prywatnie żoną Radosława Majdana - znanego piłkarza. Małgorzata osiągnęła naprawdę wiele, a mimo to nadal ma chęć na więcej. Obecnie chce zostać gwiazda filmową!

Patryk Vega – reżyser polskich hitów filmowych, dowiedział się o aktorskich zdolnościach Małgorzaty i dla Super Expressu wypowiedział się, że chętnie podjąłby z nią współpracę.

Wypowiedzi Patryka Vegi zdradzają, że od dawna obserwuje osobowość Małgosi pod kątem aktorstwa. Twierdzi, że jest przekonany, iż prędzej czy później spotkają się na planie filmowym. Wyznał też, jak bardzo ceni Małgorzatę za jej osobowość.

Małgorzata jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd show-biznesu w Polsce.

Celebrytka ma ogromne grono fanów, a jej osoba gromadzi przed telewizorami Polaków w każdym wieku. Czy jako aktorka również będzie umieć przyciągnąć widza?

Polska kocha Gosię za jej osobowość, której w filmie jako postać, zostanie pozbawiona. Grając rolę, nie będzie już sobą.

Z niecierpliwością czekamy, kiedy będzie można zobaczyć ją na kinowym ekranie. Obecnie Patryk Vega pracuje nad filmem opowiadającym świat polskiej polityki, wykształcenie Gosi świetnie pasuje do tematyki filmu.

Elżbieta

Polecane