Księżna Kate będzie miała własny program! Zostanie gwiazdą telewizji

Elżbieta
Newsy
21.06.2019 11:42
Księżna Kate będzie miała własny program! Zostanie gwiazdą telewizji

Księżna Kate to żona brytyjskiego księcia Wilhelma, po ślubie uzyskała tytuł księżnej Cambridge. Już wkrótce będziemy mieli możliwość oglądania jej w telewizji.

Zdjęcie Księżna Kate będzie miała własny program! Zostanie gwiazdą telewizji #1

W ostatnim czasie w mediach można usłyszeć dużo plotek na temat małżeństwa Kate i Williama, mówi się o kryzysie, jaki przechodzi para. Portale rozpisują się o rzekomym romansie księcia. Kate w związku z tym przeżywa trudne chwile, wycofała się z życia publicznego. Jednak to ma się zmienić, postanowiła odreagować i poprowadzić program.

Blue Peter

Program jest skierowany do najmłodszych, nazywa się „Blue Petrer” a Kate ma zostać jego nową prowadzącą. Program jest emitowany przez BBC w kanale CBBC Channel. Oglądają go głównie dzieci w wieku 9-11 lat. Co ciekawe, jest to najdłużej nadawany program skierowany do najmłodszych, jego emisja trwa od 16 października 1958 roku. W czasie emisji są prowadzone wywiady, konkursy, rozmowy z gośćmi i kąciki kulinarne.

Księżna Kate w programie miałaby zachęcać dzieci do wyjścia z domu. W ostatnim czasie bardzo dba o swój ogród, projektuje wygląd terenu, sadzi rośliny i rozmawia z ogrodnikami. Jej pociechy bardzo na tym korzystają, mają sporo miejsca do zabawy, gdzie nie muszą przejmować się etykietą.

Według Kate, dzisiejsze pokolenie młodzieży za dużo czasu spędza na komórkach, komputerach i tabelach. W dzieciach zanika chęć wyjścia z domu i kreatywności w wymyślaniu zabaw, a przecież nie ma nic zdrowszego niż ruch na świeżym powietrzu.

W pierwszym odcinku z udziałem księżnej ma zostać zainicjowany konkurs artystyczny dla dzieci, a jego zwycięzca ma zaprojektować instalację do ogrodu królewskiego.

Będziecie oglądać?

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną