Big Brother 2: Dziewczyna Vasilisa WŚCIEKŁA za jego zachowanie w programie! Chce wejść do BB!


                    Big Brother 2: Dziewczyna Vasilisa WŚCIEKŁA za jego zachowanie w programie! Chce wejść do BB!
26Wrz

Big Brother 2 wzbudza coraz większe emocje. Niedawno dom musiała opuścić Malwina - nie ze swojej winy. Vasilis również wzbudził niemałe kontrowersje. Jednak wszystko wskazuje na to, że szybko pożałuje swojego zachowania.

Malwina musiała opuścić dom Wielkiego Brata

Wielki Brat wymyślił dla domowników ciekawe zadanie. Tworzą oni obecnie fabrykę. Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy: kadrę robotniczą oraz kadrę zarządzającą. Zadaniem tej drugiej było ustalenie między sobą, która osoba z kadry pracowniczej najmniej przykłada się do swoich obowiązków. Zgodnie stwierdzili, że wybierają Malwinę. Nie mieli jednak pojęcia o konsekwencjach swojego wyboru.

Wielki Brat zaprosił wszystkich do pokoju telewizyjnego i oświadczył, że skoro Malwina została wytypowana na osobę, która pracuje najgorzej, musi opuścić program. Wszyscy byli w szoku.

W sieci chodzą jednak różne teorie!

Niektórzy fani programu twierdzą, że Malwina wcale nie opuściła domu Wielkiego Brata. Nie pojawiła się bowiem na Instagramie, ani w programie Big Brother Nocą. Zobaczymy więc, co tym razem knuje Wielki Brat.

Vasili przesadził, a jego dziewczyna mu tego nie odpuści

W domu Wielkiego Brata miała miejsce zakrapiana impreza. Vasilis z cichego, miłego chłopaka zamienił się w pląsającego na leżąco po podłodze króla imprezy. Potem było już tylko gorzej. Uczestnik dwuznacznie tańczył zarówno z chłopakami, jak i kobietami. W nocy natomiast wprosił się do łóżka Martyny.

Dziewczyna Vasilisa pojawiła się w programie Big Brother Nocą, gdzie jasno wyraziła swój stosunek do zachowania swojego chłopaka. Nie ukrywała, że jest jej przykro i jest na niego zła. Wyznała też, że nie znała go od tej strony. Są ze sobą dopiero rok i rzadko chodzą na imprezy.

Prowadzący program, Filip Chajzer, zapytał więc widzów, czy chcieliby widzieć dziewczynę Vasilisa w domu Wielkiego Brata! Ona sama chętnie wzięłaby w nim udział. To oznacza, że produkcja prawdopodobnie od dawna planuje jej udział w programie - musieli jakoś uzasadnić jej wejście do domu.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja