Metamorfoza Uli Chincz! Fani ROZCZAROWANI i zszokowani


                    Metamorfoza Uli Chincz! Fani ROZCZAROWANI i zszokowani
03Cze

Ula Chincz postanowiła całkowicie zmienić wygląd swojej fryzury. Większość fanów uważa jednak, że taka metamorfoza zupełnie nie pasuje dziennikarce. Internauci pytają o powód takiej decyzji.

Ula Chincz nie pierwszy raz krytykowana jest przez opinię publiczną. W wieku 35 lat rozpoczęła swoją karierę w TVP. Wiele osób zarzucało jej jednak, że pracę w “Pytanie na śniadanie” załatwił jej tato - Andrzej Turski, który był wielką gwiazdą tej stacji.

Ula Chincz jednak nie poddawała się i w 2014 roku przeszła do TVN. Okazało się, że nie tylko doskonale prowadzi program, biegle mówi w języku włoskim, francuskim i angielskim, ale też wiele wie jak radzić sobie z codziennymi domowymi wyzwaniami. Obecnie prowadzi kanał na YouTube, który również okazał się hitem.

Ula Pedantula podpowiada swoim widzom, jak radzić sobie z pozornie prozaicznymi problemami dnia codziennego. Jej kanał na YouTube subskrybuje prawie 200 tysięcy osób!

Fani Uli Chincz nie są jednak zadowoleni z jej obecnego wyglądu

Prezenterka postanowiła zmienić wygląd swoich włosów. Półdługie blond włosy zamieniła na o wiele krótsze. Co ciekawe, fanom najbardziej nie podoba się kolor włosów. Ula natomiast, jak sama twierdzi, koloru nie zmieniła.

Zdjęcie Metamorfoza Uli Chincz! Fani ROZCZAROWANI i zszokowani #1

A wy co sądzicie o zmianie Uli Chincz? Czy fani powinni wytykać wygląd popularnym osobom?

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja