Borys Szyc pod ostrzałem TVP! Wykorzystują jego problemy

Agnieszka

Newsy

29.05.2019 15:40

Borys Szyc pod ostrzałem TVP! Wykorzystują jego problemy

Po ostatniej awanturze Kingi Rusin z Zofią Klepacką głos w sprawie zabrały również inne znane osoby. Jedną z nich był Borys Szyc, który ostro skrytykował Klepacką. Na reakcję TVP nie trzeba było długo czekać.

Przypomnijmy, że w niedzielę wyborczą, Kinga Rusin i Zofia Klepacka przypadkowo spotkały się przed jedną z komisji wyborczych. Doszło do ostrej wymiany zdań. Rusin miała stwierdzić, że homofobiczne poglądy Klepackiej to wstyd. Klepacka natomiast bez pozwolenia nagrywała Rusin i jej rodzinę i sama również nie przebierała w słowach. Nagranie możecie zobaczyć na jej Facebooku.

Pod udostępnionym na Facebooku Zofii Klepackiej filmem wypowiedział się Borys Szyc.

– Jesteś żałosna, dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd.

View this post on Instagram

Nadwiślański świt....Warszawo Ma

A post shared by Zofia Klepacka (@zofia_klepacka) on

Te słowa nie pozostały bez echa. Borys Szyc stał się bowiem celem TVP. Stacja przedstawiła aktora w dość niekorzystnym świetle, wykorzystując do tego jego alkoholizm. Aktor otwarcie mówi o swojej walce z chorobą alkoholową, jednak to nie przeszkodziło TVP, aby fakt ten wykorzystać.

– Napisał to człowiek znany między innymi z mało eleganckiego zachowania, którym popisał się goszcząc w Hollywood czy alkoholowych ekscesów, których bez skrępowania dopuszczał się w miejscach publicznych. W przeszłości stracił też prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, teraz uznał, że ma prawo wskazywać i pouczać, kto przynosi Polsce wstyd – słyszymy na antenie Telewizji Polskiej.Co sądzicie o całym tym zamieszaniu? Afera, która na pozór miała być tylko kłótnia dwóch znanych kobiet poruszana jest nawet na antenie Telewizji Polskiej.