Mama sześcioraczków apeluje do Polaków! “To nie wyszło z naszej inicjatywy”

Mama sześcioraczków apeluje do Polaków! “To nie wyszło z naszej inicjatywy”

Niedawny poród sześcioraczków w Polsce był bardzo głośny. Nic w tym dziwnego. Noworodki to pierwsze w Polsce sześcioraczki! Co więcej, szóste dziecko było dla rodziców i lekarzy ogromnym zaskoczeniem. Dziewczynka skutecznie chowała się za rodzeństwem w trakcie każdego badania.

Zdjęcie Mama sześcioraczków apeluje do Polaków! “To nie wyszło z naszej inicjatywy” #1

Taki poród zdarza się raz na 4,7 miliarda urodzeń! Szum wokół rodziny jest spory. Rodzice i nowo narodzone dzieci mają ogromną ilość fanów w Polsce. Rodzina otrzymuje wiele słów wsparcia, gratulacji, prezentów i...pieniędzy.

Właśnie tego ostatniego dotyczy apel mamy sześcioraczków - Klaudii Marzec. Na swoim Facebooku opublikowała wpis, w którym bardzo dziękuje za ciepłe słowa i wszystkie wysłane do niej prezenty. Wspomina, jak wiele to dla niej znaczy.

"Dziękujemy bardzo wszystkim za wsparcie, modlitwe, gratulacje. Bardzo dużo to dla nas znaczy. ❤️

Dziękujemy również za prezenty jest to dla nas bardzo miłe."

Na tym jednak wpis się nie kończy.

Pani Klaudia w dalszej części swojego wpisu zwraca uwagę na fakt, że ani ona, ani jej mąż nie są organizatorami żadnej zbiórki pieniędzy na rzecz ich rodziny. Prosi więc, aby nie wpłacać żadnych datków!

"Prosimy jednocześnie o nie organizowanie i nie wpłacanie pieniędzy na zbiórki pieniężne. Żadna z nich nie wyszła z naszej inicjatywy.

Jeśli jest możliwość prosimy o udostępnienie posta.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich 😊

Rodzice sześcioraczków"

LINK DO POSTU PANI KLAUDII

Agnieszka

Polecane