“Tulia” odpada z Eurowizjii. Komentarz Wojewódzkiego bezcenny!

“Tulia” odpada z Eurowizjii. Komentarz Wojewódzkiego bezcenny!

Zespół “Tulia” był tegorocznym reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji. Po sukcesie Roksany Węgiel, która wygrała dziecięcą Eurowizję, wszyscy mieliśmy nadzieję na kontynuację dobrej passy. Niestety, “Tulia” odpadła w półfinale.

Komentarz Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki czasami komentuje to, co dzieje się w naszym kraju. Znany jest z ciętego języka i tego, że nie boi się krytykować. Po półfinale Eurowizji, Wojewódzki napisał na swoim Facebooku krótki komentarz. Postanowił nawiązać do faktu, że Wielka Brytania chce opuścić Unię Europejską, a Eurowizja z pewnością nie jest konkursem na wysokim poziomie:

"Obejrzałem półfinał Eurowizji 2019. Zaczynam rozumieć Brexit" – napisał Kuba.

Nawet jeśli Wojewódzki nie odnosił się tylko do występu polskiego zespołu, jego fani z pewnością nie są zadowoleni z wyboru reprezentanta Polski. W komentarzach pod wpisem Wojewódzkiego widnieje mnóstwo nieprzychylnych “Tulii” opinii. Widzowie krytykują występ oraz sam fakt, że to właśnie one pojechały reprezentować nasz kraj w tym konkursie.Przegrana “Tulia”

Pomimo tego, że nasz zespół wyglądał na tle innych uczestników programu dość oryginalnie. Nie udało się zdobyć wystarczającej ilości głosów. Polski folklor nie był widocznie na tyle interesujący.

Jak wypadły dziewczyny na scenie? Sprawdźcie filmik poniżej:

Agnieszka

Polecane