Gienek Loska w ciężkim stanie w śpiączce. Trwa zbiórka pieniędzy


                    Gienek Loska w ciężkim stanie w śpiączce. Trwa zbiórka pieniędzy
14Maj

Gienek Loska zachwycił nas wszystkich, kiedy kilka lat temu pojawił się w programie “X Factor”. Jego niebywały talent i autentyczność sprawiły, że zdobył również serca jury. Dzięki temu Loska wygrał pierwszą edycję programu.

Zdjęcie Gienek Loska w ciężkim stanie w śpiączce. Trwa zbiórka pieniędzy #1

Jego życie było trudne. Wygrana miała być dla niego szansą na lepsze życie. Niestety, obecnie Gienek Loska jest w śpiączce, a jego stan nie ulega żadnej poprawie. Trwa więc zbiórka pieniędzy, jednak kwota nie jest obecnie wystarczająca.

Gienek Loska obecnie jest w śpiączce. Przebywa pod opieką swojej mamy. 26 lutego odwiedziła go, po raz czwarty, wolontariuszka Polskiej Fundacji Medycznej. Okazało się wtedy, że jego stan się pogarsza.

Dlaczego Loska jest w śpiączce?

Gienek Loska doznał wylewu krwi do mózgu. Po przewiezieniu do szpitala został zoperowany, jednak od tamtej pory, aż do teraz, nie odzyskał już przytomności. Miało to miejsce 5 maja 2018 roku. W listopadzie ubiegłego roku pojawiły się informacje, że Loska zaczyna reagować na bodźce. Od tamtej pory nie ma jednak żadnych nowych postępów w jego powrocie do zdrowia.

Jak można pomóc?

Na stronie zrzutka.pl trwa zbiórka pt. “Obudźmy Gienka Loskę”. Obecnie widnieje tam kwota 1 534 zł zebranych pieniędzy. Potrzeby są jednak o wiele większe.

Polska Fundacja Muzyczna zachęcają również, by przekazywać na rzecz piosenkarza jeden procent podatku. Numer konta: 24 1140 1977 0000 2634 0600 1019.

Za zebrane pieniądze wydają za zakup specjalistycznego łóżka, leków, środków higieny i innych niezbędnych rzeczy. Dzięki temu opieka nad nim jest skuteczniejsza, a powrót do zdrowia bardziej realny.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja