Eurowizja. Wiemy, z jaką piosenką jedzie Tulia! JEST MROCZNIE

Eurowizja. Wiemy, z jaką piosenką jedzie Tulia! JEST MROCZNIE

8 marca nastąpiła oficjalna premiera piosenki, która będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Tel Awiwie. Zespół Tulia zaprezentował swój utwór pod tytułem „Pali się (Fire of Love)” oraz nakręcony do niego teledysk.

Zespól Tulia wzbudza spore emocje. Niewiele osób spodziewało się właśnie takiego wyboru na nadchodzącą Eurowizję. Co ciekawe, reprezentanta Polski w konkursie wybrała TVP. Zdarzyło się to pierwszy raz. Do tej pory odbywały się prelekcje, po których wyłaniano najbardziej odpowiedniego kandydata.

Zespół Tulia zasłynął najbardziej z wykonania w folkowy sposób piosenki Dawida Podsiadło „Nieznajomy” oraz piosenki Metaliki „Nothing Else Matters”. Dziewczyny w swoich teledyskach najczęściej mają na sobie tradycyjne Polskie stroje i śpiewają w folkowy sposób najczęściej na łonie natury.

Teledysk do piosenki „Pali się” jest jednak nieco inny. Dziewczyny postanowiły stworzyć czarno-biały klip i nieco odejść od typowego dla siebie klimatu teledysku.

Zdjęcie Eurowizja. Wiemy, z jaką piosenką jedzie Tulia! JEST MROCZNIE #1

Po jego opublikowaniu notowania zespołu Tulia zdecydowanie wzrosty. Z obstawianego 30 miejsca Tulia skoczyła na miejsce 20. Notowania bukmacherów nie pozostały więc obojętne na ten utwór.

Półfinał z udziałem polskiego zespołu odbędzie się już 14 maja. Wielki finał Eurowizji będziemy mogli oglądać 18 maja.

A wy co sądzicie o tym zespole i nowym utworze? Czy będzie nas godnie reprezentował podczas konkursu Eurowizji?

Agnieszka

Polecane