Gwiazda w ciąży pokazała swoje rozstępy, a internet oszalał na ich punkcie!

Agnieszka
Newsy
20.08.2019 11:19
Gwiazda w ciąży pokazała swoje rozstępy, a internet oszalał na ich punkcie!

Większość kobiet, szczególnie po ciąży posiada gdzieniegdzie rozstępy. Zazwyczaj nie przejmujemy się nimi zupełnie, dopóki nie są one bardzo widocznie. Ta gwiazda jednak pokazała zdjęcie pokaźnych rozstępów i bije rekordy popularności!

View this post on Instagram

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Ashley Graham - jedna z najpopularniejszych modelek

Ashley Graham jest piękną modelką plus size, w której kochają się miliony. Znana jest z tego, że wstawia zdjęcia bez retuszu i łamie wszelkie stereotypy. Promuje naturalne, kobiece piękno. Zdjęcia swojego ciała, które udostępniła niedawno mają już ponad milion polubień!

Ashley Graham spodziewa się dziecka

Supermodelka wyszła za mąż za Justina Ervina. Miało to miejsce 9 lat temu. Obecnie szczęśliwa para spodziewa się dziecka. Na swoim instagramowym profilu zamieściła filmik, na którym widać, że para jest szczęśliwa i niecierpliwie wyczekuje narodzin.

“Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!” – napisała Ashley.

Ashley Graham wymiary

Modelka ma obecnie 31 lat. Ashley może pochwalić się pięknym ciałem, jednak jego wymiary nieco odbiegają od “wybiegowych standardów”. Mierzy 1,75 m i waży ponad 90 kilogramów.

Jej wymiary to 107-76-114. Oczywiście przed zajściem w ciążę.

Ashley dba o siebie

Pomimo nadwagi, modelka nie jest zaniedbana. Pielęgnuje swoją skórę, włosy i dba o styl. Co więcej, przykłada również uwagę do jędrności i gibkości swojego ciała regularnie praktykując jogę!

Ashley udowadnia, że kobiety o nieco większym rozmiarze, nawet te z cellulitem i dużymi rozstępami mogą być piękne, szczęśliwe, pewne siebie i kochane. To właśnie za ten przekaz świat pokochał tę modelkę. Wystarczy zresztą spojrzeć, jak bardzo są szczęśliwi.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną