Majonez za darmo? Sieć sklepów rozdaje gratisy przed świętami!

Agnieszka

Newsy

16.03.2023 10:25

Majonez za darmo? Sieć sklepów rozdaje gratisy przed świętami!

 

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a ich nieodłączną częścią kulinarną jest majonez. Dodajemy go do jajek i sałatek, dlatego przed okresem świąteczny kupujemy go o wiele więcej. Nic więc dziwnego w tym, że sklepy prześcigają się w promocjach na ten właśnie produkt. Biedronka poszła jednak o krok dalej i rozdaje majonez za darmo. Trzeba jednak spełnić dwa warunki, aby go otrzymać.

Darmowy majonez w Biedronce - kto dostanie?

Na świątecznym stole wielu Polaków główną rolę ma sałatka jarzynowa oraz jajka w majonezie. Do obu tych potraw potrzebujemy sporych ilości majonezu. 

Biedronka, chcąc zachęcić klientów do robienia zakupów świątecznych właśnie u siebie, postanowiła wyjść z ciekawą promocja.

Od 16 do 18  marca przy zakupie jednego słoika Majonezu Wybornego z żółtkiem z jaja kurzego z chowu z wolnego wybiegu od firmy Madero, drugi otrzymujemy za darmo. Cena tego majonezu to 6,99 zł za 400 ml. 

Jest to typowa promocja tej sieci supermarketów. Promocja 1+1 jakiś czas temu także miała miejsce w przypadku masła.

W promocji Biedronki są jednak dwa haczyki:

  • Z promocji 1+1 mogą skorzystać tylko osoby posiadające kartę Moja Biedronka lub aplikację dyskontu.
  • Co więcej, na kartę Moja Biedronka można otrzymać tylko jeden darmowy słoik majonezu w ciągu jednego dnia. Oznacza to, że jeśli potrzebujemy więcej słoików, do Biedronki będziemy musieli udać się ponownie w następnym dniu.

Oferta obowiązuje do czwartku do soboty (16-18 marca) lub do wyczerpania zapasów.

Promocje na majonez w Kauflandzie i Lidlu

Od czwartku do soboty (lub do wyczerpania zapasów) również w Lidlu znajdziemy promocję na majonez. Obejmuje ona Majonez dekoracyjny Winiary w cenie 13,99 zł za 700 ml.

Natomiast w Kauflandzie majonez ten będzie jeszcze tańczy. Majonez dekoracyjny Winiary kupimy za jedyne 10,99 za 700 ml. Promocja w Kauflandzie będzie trwała aż do środy 22 marca.