Darmowe jedzenie do końca życia!

Martyna
Newsy
10.12.2022 11:17
Darmowe jedzenie do końca życia!

Złota karta McDonald’s jest spełnieniem marzeń dla fanów tej sieci gastronomicznej.Teraz restauracja ogłasza, że kartę będzie można wylosować w świątecznej promocji w USA. Jednak będą obowiązywały inne zasady. Wyjaśniamy szczegóły.  

Restauracja McDonald's 

Restauracja McDonald’s jest amerykańską siecią fastfoodów sprzedającą głównie burgery, frytki oraz napoje. Pierwsza placówka została otworzona w 1940 r. w San Bernardio w Kalifornii i przyniosła niespodziewany sukces. 

Obecnie na całym świecie znajduje się aż 38 000 tysięcy restauracji. Natomiast w Polsce jest ich 500. Stale rozwijająca się działalność tylko w naszym kraju zatrudnia ok. 25000 pracowników. Dania serwowane przez firmę są przysmakiem na całym świecie. Wiele osób marzy o nieograniczonym jedzeniu z MacDonald's do końca życia. Teraz firma postanowiła umożliwić jego realizacje. 

Karta VIP 

McGold, czyli złota karta McDonald’s jest pragnieniem wielu osób. Posiadacze są zwolnieni z opłat w restauracji i mogą zamówić dowolne jedzenie w nieograniczonych ilościach. Nie wiadomo jednak, ile na świecie jest takich kart oraz do kogo one należą. W Internecie krążą pogłoski, że posiadaczami karty są m.in.: 

  • Warren Buffett 
  • Bill Gates 

Właściciele amerykańskiej sieci, do których dotarły wiadomości o pragnieniu posiadania tego benefitu postanowili zrobić promocję, która umożliwi zdobycie karty.  

Losowanie w USA 

W Stanach Zjednoczonych restauracja ogłosiła losowanie dla wszystkich osób posiadających aplikację McDonald’s. Według zasad, aby wziąć udział w losowaniu należy 25.12.2022 r. kupić dowolny produkt z McMenu.  

Loteria wyłoni 3 zwycięzców. Każdy dostanie złotą kartę McGold oraz dodatkowo jeszcze 3 takie karty do rozdania dla swoich bliskich. Jednak wygrana znacząco będzie odbiegać od wizji nieograniczonego jedzenia. 

Wygrana 

Nagroda z loterii będzie dawać możliwość jedzenia maksymalnie dwóch posiłków tygodniowo przez 50 lat. Jednak zwycięscy konkursu mogą również zostawić wszystkie karty dla siebie i wtedy marzenie o darmowym jedzeniu w McDonald’s zostanie po części zrealizowane. 

Niestety promocja nie dotyczy Polski, ale kto wie może McDonald’s postanowi wyjść z inicjatywą również do klientów w naszym kraju? 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną