Z osobami spod tych znaków zodiaku lepiej nie brać ślubu! To oni najczęściej się rozwodzą!

Justyna
Horoskopy
03.12.2022 20:46
Z osobami spod tych znaków zodiaku lepiej nie brać ślubu! To oni najczęściej się rozwodzą!

Choć nikt, kto decyduje się stanąć na ślubnym kobiercu nie bierze pod uwagę rozwodu, to według badań GUS tak właśnie kończy się co trzecie małżeństwo. Sprawdź, które znaki zodiaku rozwodzą się najczęściej.

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Tym razem osoby zajmujące się astrologią wzięły pod uwagę znaki zodiaku, które ze względu na swój charakter najczęściej się rozwodzą. Sprawdź, czy Twój należy do tej grupy.

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku mają bardzo wygórowane oczekiwania wobec innych. Panny lubią, kiedy wszystko jest zrobione pod ich dyktando. Są pedantyczne i chętnie wytykają błędy innych oraz nie kryją się z krytyką. Mają problem w dostrzeganiu własnych wad.

Koziorożec

Koziorożce są wierne, jednocześnie wszystko biorą na poważnie. Często mają problem z nadmiarem pracy. Są pracoholikami i to właśnie przez obowiązki zawodowe potrafią zaniedbać rodzinę. Nie są spontaniczne i ciężko namówić je do zmiany planów. Są tak skupione na pracy, że ich partnerom trudno jest z tym wygrać.

Bliźnięta

Bliźnięta nie będą trwać w związku, który przestał je satysfakcjonować. Cały czas potrzebują nowych wrażeń i bodźców. Są zmienne i często niezdecydowane. Nie marzą o stabilizacji i bezpieczeństwie, a wręcz przeciwnie. Są głodne wrażeń oraz poznawania nowych ludzi. Zatem nieustannie trzeba się starać, aby nie stracić ich zainteresowania.

Strzelec

Strzelce są bardzo kochliwe i działają pod wpływem chwili. Potrafią nawet kilkukrotnie stanąć na ślubnym kobiercu i są zawodowymi łamaczami serc. Decyzję podejmują często pod wpływem chwili. Nie traktują rozwodu jako porażki, bo lubią zmiany. Uważają, że krótkie, ale intensywne związki też są wartościowe.

Wodnik

Wodniki są niezależne i cenią sobie swoją wolność. Małżeństwo traktują jako ograniczenie, które sprawia, że czują się zniewolone. Nie oznacza to jednak, że unikają małżeństwa jak ognia, ale wolą żyć w wolnych relacjach bez przysięgania sobie miłości i wierności. Ten znak zodiaku to samotnicy, którzy na pierwszym miejscu stawiają siebie i swoje potrzeby.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną