Jakie znaki zodiaku nie garną się do ślubu? Czy jest w nich Twój partner?

Katarzyna

Horoskopy

08.03.2021 18:21

Jakie znaki zodiaku nie garną się do ślubu? Czy jest w nich Twój partner?

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Czasami jednak jedno z nich nie garnie się do ślubu. Poznaj znaki zodiaku, którym nie śpieszy się do ślubu!

Zdjęcie Jakie znaki zodiaku nie garną się do ślubu? Czy jest w nich Twój partner? #1

Sakramentalne tak 

Ślub kościelny to zobowiązanie na całe życie i przyszli małżonkowie na pewno zdają sobie z tego sprawę. Nie wszyscy marzą jednak o szybkim powiedzeniu sobie tak, a szczególnie panowie nie mają takich zapędów.

Poznaj więc 5 znaków zodiaku, które nie śpieszą się do ślubu. Sprawdź, czy wśród nich nie ma twojego partnera!

Rak

Zodiakalny Rak to facet, który lubi domowe zacisze. Świetnie czuje się w domu i mógłby spędzać w nim każdy wieczór. Najlepiej z tobą w swoich ramionach, gdzie mógłby cię tulić. Nie potrzebuje ciągle gdzieś wychodzić ani odwiedzać ładne miejsca.

Dla niego dom to azyl, w którym chce być razem z tobą. Jeśli dodatkowo ty będziesz o niego dbała, to nie będzie potrzebował nic więcej do szczęścia. Jeśli zapytasz go wprost o zaręczyny i ślub, to raczej nie uzyskać dobrej odpowiedzi.

Po takim pytaniu Rak zamknie się w sobie i stanie się milczący, ponieważ nie chce się on aż tak mocno wiązać.

Zdjęcie Jakie znaki zodiaku nie garną się do ślubu? Czy jest w nich Twój partner? #2

Baran

Mężczyzna-Baran to całkowita odmiana zodiakalnego Raka. Ten typ faceta lubi przebywać w towarzystwie innych osób np. kolegów przy piwie. Taki charakter sprawia, że raczej rzadko będziesz widywać go w domu.

Pytanie o ślub czy wesele może sprawić, że już więcej go nie zobaczysz. Niestety faceci spod znaku Barana to urodzone mamisynki, dla których zdanie matki liczy się najbardziej. Codzienne telefony czy długie rozmowy to dla niego normalne, ponieważ według niego mama wie wszystko najlepiej i zawsze daje dobre rady.

Jeśli Baran stanie na ślubnym kobiercu, to tylko za namową swojej mamy. Jego zachowanie względem niej nie zmieni się po ślubie, wiec dojdzie po nim do próby sił pomiędzy tobą a teściową. Bardzo możliwe, że twoje małżeństwo nie potrwa wtedy długo.

Zdjęcie Jakie znaki zodiaku nie garną się do ślubu? Czy jest w nich Twój partner? #3

Panna

Facet spod znaku Panny jest trochę roztrzepany i często zapomina o wielu rzeczach czy sprawach. Na szczęście zawsze potrafi się usprawiedliwić i znaleźć dobrą wymówkę. Takie zachowanie powoduje, że jest on mało odpowiedzialny oraz ma nie za duże życiowe aspiracje.

Zadowala się tym, co ma i nie myśli o przyszłości. Myśl lub wzmianka o ślubie nie napawa go radością, ponieważ jest przy tym dużo zachodu i planowania. Taki facet na pewno nie pomoże ci przy organizacji wesela, a po ślubie też się za pewnie nie zmieni, więc wszystko będzie na twojej głowie.

Zastanów się, czy takiego życia właśnie chcesz.

Lew

Mężczyzna spod znaku Lwa to prawdziwy przywódca. W dodatku piękny, zaradny i przebojowy. Taki facet potrafi zawrócić w głowie i być zawsze na pierwszym miejscu. W związku również lubi grać pierwsze skrzypce.

Potrzebuje wszystko kontrolować, więc jeśli zapytasz go o ślub, na pewno powie ci, że nie masz się czym martwić i na to również przyjdzie pora. Zapewne będzie cię też bywał i mówił, że coś innego jest ważniejsze.

Zodiakalny Lew nie lubi, gdy się mu coś narzuca i sam woli mieć nad wszystkim kontrolę.

Zdjęcie Jakie znaki zodiaku nie garną się do ślubu? Czy jest w nich Twój partner? #4

Strzelec

Zodiakalny Strzelec to prawdziwy Casanova. Lubi zdobywać, romansować, flirtować i bawić się kobietami. Jego urok i czar działa na nie jedną kobietę, dlatego trudno się mu oprzeć. Noce z nim spędzone nie są nudne i nie wkrada się w nie rutyna.

Te typ faceta to bad boy, który lubi bawić się kobietami i ich uczuciami. Jeśli masz takiego faceta u swojego boku, to nie łudź się, że udało ci się go usidlić. Strzelec to facet, który potrzebuje wolności i swobody, a nie stałego związku.