6 rzeczy, których nie wolno mówić skorpionowi!

Patrycja
Horoskopy
30.11.2022 22:23
6 rzeczy, których nie wolno mówić skorpionowi!

Skorpion to jeden z najbardziej intrygujących, a jednocześnie najtrudniejszych w komunikacji znaków zodiaku. Jest kilka rzeczy, które doprowadzają osoby spod tego znaku do tak zwanej szewskiej pasji. Sprawdźmy czego unikać w rozmowie, żeby nie wzbudzać w tych osobach niepotrzebnych skrajnych emocji i tym samym nie narażać się im.

Zodiakalne Skropiony obchodzą urodziny od 23 października do 22 listopada. Osoby spod tego znaku mają mocne charaktery, są asertywne, potrafią postawić na swoim i walczyć o swoje przekonania. Nie lubią przeciętności i niezdecydowania. Często to artyści z głowami pełnymi pomysłów, projektów i marzeń, chociaż mocno stąpający po ziemi. Osoby urodzone pod znakiem skorpiona lubią przewodzić i rozwijać się zawodowo. Są nieufne, nawet wobec najbliższych.

Zdjęcie Tych rzeczy nigdy nie mów Skorpionowi #1

 

"Zaufaj mi"

Skorpiony są nieufne i mają analityczne umysły. Słysząc „zaufaj mi” odpalają tryb detektywistyczny i już poszukują powodu, dla którego powiedzieliśmy coś takiego. Kiedy mówimy pod ich adresem coś w tym stylu, włącza im się czerwona lampka ostrzegawcza, wewnętrzny program szpiegowski. To dlatego, że z natury są podejrzliwe, same też nie oczekują, że ktoś im zaufa, jeśli nie ma ku temu mocnych podstaw.

"Będzie dobrze"

Skorpiony mono stąpają po ziemi i interesują ich fakty. Pocieszanie Skorpiona słowami "będzie dobrze", które nie mają żadnych podstaw wywołuje w  nich tylko frustrację. Jeśli nie masz do powiedzenia nic konkretnego, a Twoje słowa nie wniosą nic do sprawy, lepiej zamilcz, zamiast próbować dać złudną nadzieję.

"Odpuść/ odpuśćmy sobie"

Skorpiony są bardzo oddane sprawom, w które się angażują same lub razem z Tobą. Są lojalne i zdeterminowane, by zrealizować plan, nie odpuszczają. Jeśli zadeklarujesz Skorpionowi pomoc, a później sama zrezygnujesz z podążania według opracowanej strategii, możesz być pewna, że straci do ciebie szacunek i zaufanie, a sam zajmie się sprawą z jeszcze większym zaangażowaniem, jeśli to w ogóle możliwe.

"Może jednak zróbmy inaczej"

Tak jak wspominamy wyżej. Skorpiony to stratedzy, uwielbiają opracowywać plany i je realizować. Mają plan na całe życie. To dlatego nie należy im nagle mówić, że może jednak odstąpimy od planu i zrobimy coś inaczej. Zmiana ustaleń niszczy ich wizje przyszłości i uporządkowany byt. W odwecie za wprowadzone nawet najmniejsze zmiany w planie będą gniewać się długo.

Zdjęcie Tych rzeczy nigdy nie mów Skorpionowi #2

"Mam lepszy pomysł, ale jak chcesz"

Skorpiony to perfekcjoniści, lubią jeśli wszystko jest poukładane, najlepiej w sposób, który sami opracowali. Rzucenie im hasła, że możemy coś zrobić zgodnie z ich życzeniem, ale sami mamy lepszy pomysł sprawi, że za wszelką cenę będą starali się udowodnić Ci, że się mylisz. Ostatecznie zrezygnują ze współpracy z Tobą – wszystko, byleby nikt nie podważał ich planu.

"Tak, a może nie, a może jednak tak"

Skorpiony nienawidzą niezdecydowania, uważają osoby wahające się w życiu za słabe i nudne. Jeśli nie jesteś w stanie podjąć decyzji w kilka minut, możesz być pewna, że Skorpion zniknie Ci z pola widzenia po pierwszym spojrzeniu na zegarek.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną