Skandal z Sebastianem Fabijańskim! Aktor publicznie przyznał się do zdrady!

Martyna P.

Newsy

11.07.2022 13:39

Skandal z Sebastianem Fabijańskim! Aktor publicznie przyznał się do zdrady! źródło okładki: Autorstwa Fryta 73 - Sebastian Fabijański ..., CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.p

Sebastian Fabijański udzielił pierwszego wywiadu po aferze z Rafalalą. W rozmowie z reporterem Pudelka aktor nie tylko opowiedział o pamiętnej nocy ze skandalistką, ale również odniósł się do zakończonego związku z Maffashion. Jak przyznał, nie był fair w stosunku do swojej byłej już partnerki.

Co wydarzyło się pomiędzy Fabijańskim i Rafalalą?

Sebastian Fabijański jakiś czas temu uwikłał się w skandal z Rafalalą. Niedługo później w sieci pojawiły się nagrania z ich tajemniczych spotkań, a następnie aktor wyznał, że czuje się zastraszany i szantażowany. Teraz w pierwszym wywiadzie odniósł się do całego zajścia. Jak przyznał:

”To spotkanie, o którym wszyscy wiemy miało miejsce po tym, jak byłem na koncercie. Jak normalnie narkotyków nie biorę, bo nie służą mi za bardzo. To tak tego wieczora coś się ze mną wydarzyło takiego, że dałem się namówić. Fizycznie było ze mną wszystko w porządku, ale z racji też tego, że jeszcze biorę leki po śmierci ojca, wizyta w szpitalu psychiatrycznym […], to prawdopodobnie w połączeniu te leki z tym narkotykiem spowodowały, że mi odcięło w ogóle. Mam blackout nie pamiętam praktycznie nic”

Usłyszeliśmy z ust aktora, że spotkał się z Rafalalą, aby wyjaśnić całą sytuację. Jak również podkreślił, choć wcześniej wolał nie wiedzieć, co jest na nagraniach, to po ich obejrzeniu jest teraz pewny, że nic się nie wydarzyło:

”Po moim oświadczeniu spotkałem się z Rafalalą i widziałem materiały, bo wcześniej nie chciałem ich oglądać i wolałem nie wiedzieć i wolałem, żyć w tej pętli, którą sam sobie założyłem na szyję. Natomiast tam się nic nie wydarzyło, dzisiaj to wiem”.

Jednak to kolejne słowa aktora szokują. Fabijański publicznie przyznał, że nie był fair w stosunku do swojej byłej partnerki.

Sebastian Fabijański przyznał się do zdrady

Fabijański w wywiadzie opowiedział o problemach z bliskością pomiędzy nim a Julią. Przyznał, że po narodzinach syna zaczęli się od siebie oddalać.

.„Nawet chyba Julka o tym mówiła w wywiadzie, że zapytana o seks po narodzinach, odpowiedziała, że całą miłość przelała na Bastka. Niech to będzie odpowiedź na to pytanie”

Następnie nie ukrywał, że czuje się podle, iż w jego życiu zaczęły pojawiać się pokusy

.„Czy zacząłem zdradzać? Miałem bardzo różne myśli, emocje. Targały mną różne pomysły. Nie byłem fair w stosunku do Julki. Jest to dla mnie bardzo trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair. Jest mi z tego powodu przykro i wstyd. Nie chce wyjść tutaj na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy. Nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj zwariowałem” - wyznał.

W wywiadzie zdobył się również na publiczne przeprosiny. Ze łzami w oczach dodał, że nie może się pogodzić, iż jego syn nie będzie miał tego wszystkiego, co zaczął dla niego budować. Jak również podkreślił, ma nadzieję, że jego relacje z mamą Bastka będą pełne zrozumienia.

„Bardzo przepraszam z tego tytułu, publicznie Julię, że takie rzeczy gdzieś tam się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. [...] Ja bardzo chcę, żeby ta relacja była fajna, ciepła i pełna zrozumienia. Będę o to walczył. Jestem wdzięczny Julce, że była ze mną. [...] Bardzo bym chciał żebyśmy tworzyli, harmonijny i fajny związek rodziców Bastka. Żeby nigdy nie odczuł, że ja coś nadaje na matkę, a matka na mnie. O Julii tylko dobrze…” - dodał na zakończenie.

Zdjęcie Skandal z Sebastianem Fabijańskim! Aktor publicznie przyznał się do zdrady! #1
źródło: Autorstwa Fryta 73 - Sebastian Fabijański ..., CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=82333970