Kate Moss zeznała na korzyść Deppa. Pogrąży Amber Heard?!

Justyna
Newsy
25.05.2022 19:59
Kate Moss zeznała na korzyść Deppa. Pogrąży Amber Heard?!

Kate Moss była jednym ze świadków podczas rozprawy w procesie o zniesławienie przeciwko Amber Heard. Modelka spotykała się z Johnnym Deppem w latach 90., a na sali sądowej odpowiedziała na pytania dotyczące przepychanki, do której miało dojść między nią i aktorem przed laty na Jamajce.

Proces dekady wciąż trwa

Transmitowany na żywo w sieci "proces dekady" między Amber Heard i Johnnym Deppem to wydarzenie śledzone przez tysiące ludzi na świecie. Przed kilkoma dniami na sali sądowej zeznawała aktorka Ellen Barkin, która spotykała się z Deppem w latach 90. Bez wątpienia jej zdanie o byłym partnerze wypadło na korzyść Heard.

Teraz jednak to prawnicy Johnny'ego Deppa mogą się cieszyć. W środę w "procesie dekady" zeznawała Kate Moss, która była partnerką aktora w drugiej połowie lat 90. Depp i Moss poznali się w 1994 roku i byli parą do 1999 roku. Przez kilka lat o burzliwym związku 20-letniej modelki i 11 lat starszego aktora regularnie rozpisywały się media plotkarskie.

Zeznania Kate Moss

Nazwisko znanej topmodelki padło na sali rozpraw na początku maja podczas zeznań Amber Heard. Aktorka opisywała sytuację z przeszłości, podczas której Johnny Depp rzekomo "zamachnął się" na jej siostrę, gdy była odwrócona plecami do schodów. Powołała się przy tym na incydent, który ponoć miał miejsce w latach 90. Według Heard Depp zepchnął Kate Moss ze schodów, gdy byli parą.

Kate Moss została powołana na świadka i połączyła się z sądem przez komunikator internetowy, ponieważ nie mogła osobiście przybyć na miejsce. Modelka zaprzeczyła twierdzeniu Amber Heard i opisała sytuację, która miała miejsce w kurorcie na Jamajce:

„Wychodziliśmy z pokoju, a właściwie Johnny wyszedł chwilę wcześniej. Było deszczowo i kiedy wychodziłam, poślizgnęłam się, schodząc ze schodów. Uderzyłam się w plecy. Krzyczałam, bo nie wiedziałam, co się stało i bardzo mnie bolało. Wtedy przybiegł, by mi pomóc. Zaniósł mnie do pokoju i opatrzył.”

Co więcej, Kate Moss zeznała, że Johnny Depp nigdy nie zastosował wobec niej przemocy fizycznej.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną