Rihanna i ASAP Rocky rozstali się?! Artystka przyłapała partnera na zdradzie?

Martyna P.

Newsy

15.04.2022 14:27

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się?! Artystka przyłapała partnera na zdradzie? źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CaiL_uCrcvD/

Rihanna i ASAP Rocky nie są już parą?! Taką informacje przekazał Louis Pisano, który jest współpracownikiem francuskiego Vogue. Powodem miała być rzekoma zdrada mężczyzny. Para była jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Nic dziwnego, że w sieci zawrzało.

Rihanna i ASAP Rocky spotykali się od wielu miesięcy. Zanim para oficjalnie potwierdziła swój związek, to w sieci pojawiało się wiele spekulacji i domysłów. Pod koniec 2020 roku plotki potwierdziły się. Natomiast we wrześniu 2021 roku Rihanna i A$AP Rocky pojawili się pierwszy raz jako para na czerwonym dywanie.

W styczniu pojawiła się informacja o ciąży piosenkarki. Jako pierwszy wesołą nowinę przekazał magazyn People. Przyszła mama długo ukrywała swój stan przed mediami i fanami. Fani zachwycają się ciężarną Rihanną, która promienieje i pojawia się na ściankach w oryginalnych stylizacjach, eksponując ciążowy brzuszek. Para chętnie pojawiała się wspólne na różnych galach. Kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia z ciążowej sesji Rihanny dla magazynu Vouge. Fani są zachwyceni. Klimat zdjęć jest bardzo oryginalny.

Rihanna pochodzi z Barbadosu. Kilkanaście lat temu podbiła rynek muzyczny. Obecnie skupia się na rozwijaniu firmy kosmetycznej i marki bielizny.

 

Rihanna i ASAP Rocky nie są już parą?

Do sieci trafiły informacje o rozpadzie związku Rihanny. W czwartek popularny modowy influencer znany w sieci jako Louis opublikował serię wpisów, w których doniósł o szczegółach nagłego rozstania pary.

ASAP Rocky prawdopodobnie dopuścił się zdrady z Aminą Muaddi, z którą Rihanna wiele razy współpracowała. Kobieta pomagała wokalistce przy tworzeniu marki Fenty. Jest projektantką butów.

Z informacji Louisa wynika, że już w przeszłości raper i Amina mieli się ku sobie. Do konfrontacji pary miało dojść w ostatnim czasie w ich ulubionej restauracji - Craig's w Los Angeles.

Informator twierdzi, że Rihanna przyłapała partnera na gorącym uczynku. Podobno stało się to podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Mężczyzna dodaje, że ASAP i Amina Muaddi znają się od dłuższego czasu.

Informację o rozstaniu przyszłych rodziców powielił także portal Just Jared. Rihanna i ASAP Rocky nie odnieśli się do tych doniesień. Niektórzy Internauci są sceptyczni, inni nie kryją oburzenia i krytykują partnera Rihanny.