Rihanna urodziła pierwsze dziecko! Jaką ma płeć?

Agnieszka
Newsy
20.05.2022 10:29
Rihanna urodziła pierwsze dziecko! Jaką ma płeć?

Rihanna i ASAP Rocky powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka urodziła już tydzień temu, tak przynajmniej donosi zagraniczna prasa. Jaką płeć ma dziecko?

Rihanna tydzień temu urodziła dziecko i po raz pierwszy została mamą. 34-letnia gwiazda muzyki jest w związku z innym popularnym wykonawcą - ASAP Rocky. Para jest razem od ponad roku. 

Ani Rihanna, ani ASAP Rocky jeszcze nie potwierdzili oficjalnie informacji o tym, że ich dziecko przyszło na świat. Jednak zagraniczne media informują, że Rihanna urodziła już kilka dni temu. Zgodnie z tym, co napisano w artykule TMZ piosenkarka urodziła 13 maja w szpitalu w Los Angeles.

Jakiej płci jest dziecko Rihanny i ASAP’a Rocky?

Zagraniczne media od samego początku donosiły, że para doczekała się synka. Nie wiadomo jednak na razie, jakie imię otrzymał chłopczyk. Para do tej pory nie skomentowała bowiem doniesień o narodzinach dziecka.

Jedyną medialną rzeczą związaną z przyjściem na świat dziecka był screen artykułu mówiącego o narodzinach, który Rihanna udostępniła na swoim Instagramie. Dodał do tego krótki filmik ze swoimi wypowiedziami na temat planów związanych z zostaniem mamą i kilka zdjęć w ciąży. Nie zaprzeczyła więc, że już urodziła. Można więc się spodziewać, że doniesienia zagranicznym mediów są prawdziwe.

Rihanna i ASAP Rocky

RIhanna i ASAP Rocky są razem oficjalnie od ponad roku.  Rihanna i A$AP Rocky pojawili się pierwszy raz jako para na czerwonym dywanie we wrześniu 2021 roku. Miało to miejsce na Met Gali. Już na początku tego roku poinformowali swoich fanów, że zostaną rodzicami. 

Gdy tylko brzuch Rihanny zaczął się zaokrąglać, piosenkarka z dumą i bez cienia skrępowania eksponowała go w pięknych stylizacjach. Pojawiała się z nim zarówno na ciekawych sesjach zdjęciowych, jak i na wydarzeniach publicznych. 

 

 

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną