Największe zalety garnków Zepter

Agnieszka

Dom

Dec. 7, 2021, 10:45 a.m.

Największe zalety garnków Zepter

Garnki Zepter łączą w sobie wygodę użytkowania, z pięknym designem i pozwalają z łatwością wprowadzić do swojej kuchni polecane przez dietetyków metody przygotowywania posiłków. Garnki marki Zepter są przepisem na pyszne i zdrowe pożywienie każdego dnia. 

Gotowanie na parze to najzdrowszy sposób przygotowywania pełnowartościowych, niebywale aromatycznych dań. Potrawy przygotowane na parze są niskokaloryczne, a przy tym pełne smaku, zapachu i wartości odżywczych. Ponieważ do ich ugotowania niewykorzystywany jest tłuszcz, są lekkostrawne i nie obciążają układu pokarmowego. Potrawy na parze polecane są zarówno osobom będącym na diecie, jak i po prostu dbającym o zdrowy jadłospis

Zdjęcie Największe zalety garnków Zepter #1

Garnki Zepter są idealne do gotowania na parze, a na dodatek przenoszą tę metodę na następny poziom. W garnkach tej marki możliwe jest przygotowywanie potraw pod ciśnieniem, a to dzięki zastosowaniu pokrywek do szybkiego gotowania Syncro-Click. Potrawy przygotowane w ten sposób powstają nawet o 70% szybciej niż gotowane w sposób tradycyjny, a dodatkowo zachowują o kilkadziesiąt procent więcej witamin i minerałów. 

Zdjęcie Największe zalety garnków Zepter #2

Wysoka jakość zastosowanych materiałów

Marka Zepter od lat dba o najwyższą jakość swoich produktów. Z tego względu garnki Zepter wykonane są z najlepszego metalu o nazwie Zepter 316L, który jest absolutnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo jest znacznie cenniejszy od stali. Dno naczyń Zepter wykonane jest z trzech warstw, co jest prawdziwym ewenementem na rynku kulinariów. Warstwa indukcyjna, akumulacyjna i przewodząca umożliwiają dokładne panowanie nad procesem gotowania, do czego dodatkowo przyczynia się termokontroler umieszczony w pokrywce. Termokontrolery dostępne są w wersji elektronicznej lub analogowej - Ty decydujesz, którą z nich wolisz.

Zdjęcie Największe zalety garnków Zepter #3

Potrójne dno zapobiega przywieraniu potraw, dzięki czemu nie przypalają się, a wszystkie zabrudzenia są bardzo łatwe do doczyszczenia i to bez szorowania. Dodatkowym plusem takiej konstrukcji garnka jest to, że nie ma potrzeby obawiania się o nagłe wyparowanie sosu czy wygotowanie się wody - wystarczy nakryć garnek dopasowaną przykrywką i można odejść od palnika.

Zdjęcie Największe zalety garnków Zepter #4

Garnki Zepter ze względu na swoje właściwości mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie - prawidłowo użytkowane mogą służyć przez kilkadziesiąt lat bez uszczerbku na swojej jakości.

Nie tylko symfonia smaku, ale i estetyka kulinarnych uniesień

Gdy gotujemy, ważny jest dla nas nie tylko smak końcowego efektu naszych starań, ale także aspekt wizualny przygotowanych potraw. Garnki Zepter umożliwiają zachowanie pięknej kolorystyki warzyw, owoców, zup i sosów czy mięs. Co więcej, wspaniale się prezentują, będąc ozdobą każdej kuchni - mogą być umieszczone na widoku nad modną kuchenną wyspą czy w otwartych szafkach kuchennych.

Ergonomiczne uchwyty wykonane są w ten sposób, aby nie nagrzewać się nawet w czasie długotrwałego gotowania, a idealnie wyprofilowanie sprawia, że garnki wygodnie się przechowują.

Zdjęcie Największe zalety garnków Zepter #5

Garnki marki Zepter gotuje się szybko, zdrowo i bardzo smacznie - a do tego wygodnie. Inwestycja w markowe naczynia to wydatek, który zwróci się po krótkim czasie, a posłuży przez wiele dekad. Zepter od lat zdobywa uznanie dietetyków i specjalistów żywienia, ponieważ produkty dostarczane przez tę markę pozwalają przygotować posiłki w sposób niemal całkowicie pozbawiony zbędnego tłuszczu oraz procesu smażenia, w trakcie którego wytwarzane są rakotwórcze substancje.

Zdjęcie Największe zalety garnków Zepter #6

Garnki Zepter to wybór zarówno dla osób gotujących samotnie (dostępne są niewielkie pojemności), jak i dużych rodzin z małymi dziećmi.

Markowe naczynia znajdują się również na wyposażeniu gastronomii, znajdując uznanie w oczach wielokrotnie nagradzanych, najlepszych szefów kuchni.