Film "Dziewczyny z Dubaju" hitem w Polsce. Doda przesyła wiadomość do Vegi.

Patrycja
Newsy
01.12.2021 19:54
Film "Dziewczyny z Dubaju" hitem w Polsce. Doda przesyła wiadomość do Vegi.

„Dziewczyny z Dubaju” to jedna z najgorętszych premier filmowych w tym roku! Film w pierwszy weekend pobił rekord oglądalności!

„Dziewczyny z Dubaju”- premiera filmu

Po wielu skandalach i aferach „Dziewczyny z Dubaju” wreszcie trafiły na ekrany kin. To ekranizacja książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule, wyprodukowana przed „Dodę” Dorotę Rabczewską oraz Emila Stępnia, w reżyserii Marii Sadowskiej.

Dziewczyny z Dubaju trafiły na ekrany kin 26 listopada 2021 roku i okazały się jedną z najbardziej kontrowersyjnych i najgorętszych premier ostatniego czasu!

Film "Dziewczyny z Dubaju" pobił rekord oglądalności!

„Dziewczyny z Dubaju” zaliczyły najlepsze polskie otwarcie 2021 roku, z widownią liczącą aż 278 893 osób! To pierwsza polska produkcja, która uzyskała tak spektakularny wynik od początku pandemii koronawirusa.

https://www.instagram.com/p/CW5buGltv8qNABevS-AYpF-b3zGWwUL8R5AD7k0/

Doda chwali się sukcesem filmu!

Wielki sukces filmu sprawił, że głos w sprawie rekordu oglądalności zabrały Doda, reżyserka Maria Sadowska oraz aktorki: Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka.

Doda skomentowała to osiągnięcie: „Mój debiut producencki „dziewczyny z Dubaju” z wynikiem prawie 300 tys widzów w weekend POBIŁ REKORD oglądalności 2021 roku. Strach pomyśleć co będzie jak się rozkręcę przy kolejnym filmie. DZIĘKUJE WAM! ps: nie ukrywam ,że niezwykle przyjemnie uzmysłowić sobie ze laski ( reżyserka @mariasadowska ) wyprzedziły facetów ….i to jakich – ( Smarzowski, Ridley Scott, Vega ) „sorry chłopcy ,nie tym razem” jak to mówi nasza filmowa Emi.”

Rekordem zachwycała się także aktorka Kasia Sawczuk: „W weekend otwarcia 280 000 widzów, whaaat? Rekordowy wynik w 2021 roku. Tak jest! W swoim imieniu i imieniu całej ekipy- DZIĘKUJĘ. Włożyliśmy w ten projekt całe serducho pracując na trzysta procent każdego dnia, and believe me, it wasn’t easy, especially for the crew.”

O czym jest ten film?

Film został oparty na prawdziwych wydarzeniach i ujawnia całą prawdę dotyczącą „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były polskie celebrytki, modelki, przedstawiciele polskiego show biznesu oraz znane postaci ze świata polityki, biznesu i sportu.

Emi marzy o wielkim świecie, a gdy nadarza się okazja staję się ekskluzywną dziewczyną do towarzystwa. Na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie piękności: celebrytki, uczestniczki konkursów miss, modelki. Poznaj mroczną stronę tego opływającego w luksusy świata…

A czy Ty oglądałaś/eś już film „Dziewczyny z Dubaju”?

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną