Zenek Martyniuk wydał syna za milionerkę!


                    Zenek Martyniuk wydał syna za milionerkę!
10Paź

O ślubie Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej głośno jest w całej Polsce. Jednak najnowsza wiadomość wydaje się wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie. Synowa Zenka Martyniuka okazała się bardzo bogata.

Zdjęcie Zenek Martyniuk wydał syna za milionerkę! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bbcq-sllWAN/?taken-by=ewelina_golczynska

Fani Zenka jeszcze długo będą zachwycać się weselem Daniela i Eweliny. Wesele kosztowało ogromne pieniądze, do ślubu para młoda pojechała pięknym, zabytkowym samochodem, a kopert weselnych uzbierali ok. 800 tysięcy złotych.

Jak donosi Super Express, nie tylko Zenek Martyniuk nie musiał oszczędzać na weselu. Okazuje się, że rodzice Eweliny posiadają 400 hektarów ziemi. Są specjalistami w hodowli gęsi, kaczek i indyków oraz posiadają pokaźną firmę zajmującą się produkcją materiałów budowlanych.

Według danych podawanych przez Super Express, sama ziemia rodziców Eweliny warta jest 16 milionów złotych. Jest to jednak tylko pewna część ich majątku.

Jednak rodzice Daniela pokochali Ewelinę nie za to, ile ma pieniędzy, ale za to, jaką jest dziewczyną. Mama Daniela Martyniuka uważa, że Ewelina jest miła, piękna i delikatna. Sama nigdy nie miała córki, więc Ewelina została przyjęta do rodziny z otwartymi ramionami.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja