Jak zrobić czapkę z szalika? Bardzo prosty trik z TikToka.

Patrycja

Lifestyle

Nov. 23, 2021, 2:13 p.m.

Jak zrobić czapkę z szalika? Bardzo prosty trik z TikToka.

Na TikToku oprócz śmiesznych filmików, pojawia się mnóstwo inspiracji do wykorzystania w codziennym życiu! Popularna vlogerka marishkaa_k odkrywa nowy sposób wykorzystania znanych rzeczy. Pokazuje jak w kilka chwil zrobić czapkę z szalika!

Idealna czapka na niepogodę

Jesienią i zimą wiele osób nosi nakrycia głowy. Jeśli jeszcze nie kupiłaś czapki lub nie chcesz wydawać na nią pieniędzy, ale jednocześnie chcesz okryć głowę, mamy na to sposób! Wykorzystaj szalik i wykonaj modne i praktyczne nakrycie na deszcz, chłód i niepogodę.

Nowy modowy hit TikToka!

Użytkownicy TikToka słyną z kreatywnego podejścia do różnych aktywności. Uwielbiają odkrywać zupełnie nowe i niecodzienne sposoby używania znanych rzeczy. Popularna vlogerka marishkaa_k pokazuje, jak w prosty sposób wykonać modną czapkę na zimę. W krótkim video pokazuje fanom, jak jednym szalikiem można zastąpić nie tylko ciepłe okrycie szyi, ale także nakrycie głowy!

Jak zrobić czapkę z szalika?

Ta metoda jest prosta i bardzo praktyczna. Polubią ją wszystkie przedstawicielki płci pięknej, ponieważ szalik nie niszczy fryzury, przez to, że nie przylega ciasno do głowy i nie uciska włosów. Na dodatek nie musisz kupować nowej czapki, wystarczy, że będziesz mieć szalik.

Jak to zrobić? Oto sposób na czapkę z szalika w kilka sekund!

Wykonanie takiego nakrycia głowy jest bardzo proste i zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Możesz użyć zarówno grubego, wełnianego szalika, jak i cieńszej apaszki. Pamiętaj jedynie o tym, by był wystarczająco szeroki, aby zakryć głowę.

Najpierw owiń szalik wokół szyi, tak aby końce skrzyżowały się na plecach jeden na drugim. Potem  przesuń je do przodu, by znów znalazły się na wysokości klatki piersiowej. Następnie końcówki przepuść od góry do dołu przez pętlę, która powstała wokół szyi. Wyprostuj część, która powstała na karku i zakryj nią głowę, tworząc rodzaj kaptura. Gotowe! To takie proste!

Ten użyteczny trik wypróbowali inny TikTokerzy a metoda stała się prawdziwym hitem! I Ty obejrzyj film popularnej vlogerki i dowiedz się, jak w kilka chwil zrobić czapkę z szalika: