Była partnerka spełnia ostatnie życzenie Kamila Durczoka.

Martyna P.
Newsy
16.11.2021 11:47
Była partnerka spełnia ostatnie życzenie Kamila Durczoka.

Dziś dotarły smutne wiadomości o śmierci Kamila Durczoka. Informacja została potwierdzona przez rodzinę w rozmowie z portalem Press.pl

Kamil Durczok był dziennikarzem, publicystą i prezentem telewizyjnym.

Mężczyzna początkowo prowadził wiadomości na antenie TVP. Następnie był także redaktorem naczelnym i prezenterem „Faktów TVN”.

Mężczyzna pracował w Radiowej Trójce oraz radiu RMF FM.

Podczas swojej kariery Kamil Durczok był laureatem wielu nagród branżowych, m.in. nagrody Grand Press dla dziennikarza roku (2000), Złotej Telekamery w kategorii Informacje (2008) oraz Wiktora dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty (2004).

Kamil Durczok prywatnie

Prywatnie Kamil Durczok do roku 2017 pozostawał w związku małżeńskim z Marianną Dufek. Kobieta pracowała dla TVP Katowice.

Kolejną partnerką dziennikarza była Julia Oleś. Kobieta jest blogerką. Z panem Kamilem współpracowała przy tworzeniu portalu informacyjnego.

Para tworzyła relacje przez dwa lata. Do rozstania doszło jednak w 2019 roku. Powodem rozstania rzekomo była inna kobieta – stalkerka.

Julia Oleś odniosła się do sprawy w rozmowie z „Na żywo”:

„Była jego fanką od dawna. Namierzała jego partnerki i je prześladowała. W moim przypadku nie było to już złośliwe komentowanie zdjęć w internecie. Ta kobieta zamieniła moje życie w piekło. Byłam w nich mieszana z błotem, otrzymywałam nieustanne groźby i obelgi. Znalazła nasz dom, zaczęła przed nim przesiadywać, robić zdjęcia. Czułam się zagrożona” – mówiła wówczas kobieta.

 

 

Pożegnanie w cztery oczy

Kobieta zdradziła w rozmowie z portalem „Pudelek”, że zdążyła pożegnać się z mężczyzną i porozmawiać o ważnych kwestiach:

„Wszystko, co chcieliśmy sobie powiedzieć na pożegnanie, zdążyliśmy powiedzieć w cztery oczy. Nic więcej nie powiem, bo sama muszę poukładać to sobie w głowie” – mówiła Julia Oleś.

 

Ostatnia prośba Kamila Durczoka

Okazuje się, że Kamil Durczok poprosił Julię Oleś u schyłku życia o pewną rzecz. Kobieta spełniła życzenie mężczyzny. Na jej Instagramowej relacji pojawiła się piosenka…

Było to „My Way” Franka Sinatry.

Kobieta dołączyła także opis: „Tak, jak prosiłeś”.

Zdjęcie Julia Oleś spełnia ostatnie życzenie Kamila Durczoka. #1
źródło: Instagram/InstaStory/Julia Oleś @fabjulus

 

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną