Poznajcie córkę Norbiego! Ma 22 lata i zaczyna karierę. Podobna do taty?

Martyna

Newsy

29.10.2021 13:47

Poznajcie córkę Norbiego! Ma 22 lata i zaczyna karierę. Podobna do taty?

Wiele dzieci, których rodzice osiągają sukcesy w branży show-biznesu, chcą zasmakować podobnego życia. Decydują się kierować swoją aktywnością zawodową w podobny sposób. Często dziedziczą talenty po rodzicach. Okazuje się, że popularne, znane nazwiska pomagają im zaistnieć w świecie medialnym. Mają przetarte ścieżki w specyficznej branży, jaką jest show-biznes.

 

Poznajcie córkę Norbiego…

 

Iga Dudziuk jest jedyną córką muzyka Norbiego. Dziewczyna urodziła w 1999 roku. Jest owocem związku mężczyzny z jego pierwszą żoną – Julią. Pani Iga ma 22 lata. Jej pasją od długiego czasu jest muzyka, którą rozwijała.

Iga aktywnie prowadzi swoje konto społecznościowe. W wolnym czasie podróżuje, udziela się w modelingu. Pomaga także swojej macosze, która jest projektantką mody.

Norbert Dudziuk „Norbi” związany jest od lat w nurtem muzycznym „disco polo”.  Obecnie widzowie oglądać go mogą w roli prowadzącego program „Koło Fortuny”, a także „Jaka to melodia”. Przed laty Norbi został zapytany o plany swojej córki. Reporterzy dopytywali mężczyznę czy ma talent muzyczny i czy pasjonuję się muzyką. Oto jego odpowiedź:

„Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu” – Norbert Dudziuk mówił o córce w 2018 roku. Rozmowa z portalem fakt.pl

 

Iga Dudziuk i jej muzyczny debiut w sieci

Córka Norbiego zdecydowała się jednak na kolejny krok i zadebiutowała w sieci. Na portalu YouTube oraz platformach streamingowych pojawił się jej singiel zatytułowany „A jednak”. Zaprezentowany utwór jest utrzymany w zupełnie innym stylu niż znane nam utwory Norbiego.

A jednak to mój debiutancki numer, który został napisany po bolesnym rozstaniu. Dla mnie ten utwór jest ważny pod wieloma względami i powstał dzięki grupie wspaniałych osób. Dziękuję i zapraszam do tej emocjonalnej przygody” – pani Iga napisała w mediach społecznościowych.

Utwór przypadł do gustu internautom. Dziewczyna może pochwalić się pięknym głosem. Pod nagraniem można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy. Teledysk ma obecnie 21 tysięcy wyświetleń na YouTubie. Opublikowany został 27 października. Ujęcia pokazane w teledysku kręcone były w Warszawie. Utwór charakteryzuje się popowo-soulowym brzemieniem.

Za muzykę i tekst odpowiada Iga Dudziuk wraz z Mateuszem Krautwurstem.

 

Oto kilka komentarzy skierowanych w kierunku pani Igi i jej utworu:

„Tak się cieszę, że znów ktoś gra i śpiewa jak Sipinska 50lat temu”

„Piękna piosenka, w sam raz do posłuchania w jesienne długie wieczory”

„Bardzo piękna piosenka. Dziewczyno, masz wspaniały głos. Mam nadzieję, że niebawem usłyszymy o Tobie więcej. Przyjemnie się Ciebie słucha i ogląda. Bardzo fajny klip! Brawo!”

 

Co Norbi uważa o wyborze kariery zawodowej córki?

„To ciężki zawód, jesteś narażony na wiele stresu. Ja to powiedziałem wielokrotnie: Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby przyjąć na klatę obelgi, pochwały i wszelkie inne rzeczy - nie idź w to, po prostu nie wchodź. Jeżeli chwytasz to, łapiesz i przyjmujesz na klatkę piersiową, to znaczy, że jesteś gotowy i przygotowany do tego zawodu […] Ja jestem jej ojcem, więc nie jestem obiektywny. Życzę jej jak najlepiej. Kochanie, jeżeli uważasz, że w tym kierunku chcesz iść, a widzę, że bardzo lubi, uczy się, śpiewa i to jest jej życie. Czas pokaże, zobaczymy, co się wydarzy” –  Norbi wypowiadał się dla Wideoportalu.

 

Poniżej prezentujemy utwór Igi Dudziuk…

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Jak Wam się podoba?