Lifestyle

Natalia Siwiec nie je mięsa, ale pozuje w płaszczu ze skóry jagnięcej. Hipokryzja?

Agnieszka

Oct. 12, 2021, 6:35 a.m.

Natalia Siwiec nie je mięsa, ale pozuje w płaszczu ze skóry jagnięcej. Hipokryzja?

Obserwatorzy Natalii Siwiec zarzucają jej hipokryzję. Wszystko przez fakt, że niedawno pokazała się na Instagramie w długim płaszczu wykonanym ze skóry jagnięcej. Na licznie zarzuty postanowiła odpowiedzieć. Jakie jest jej nastawienie?

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Często wystawia posty z licznych podróży oraz reklamuje ubrania i kosmetyki.

Czasem pod jej zdjęciami, jak to bywa pod zdjęciami znanych osób, pojawiają się negatywne komentarze. Najczęściej jest to zwykły hejt, ale czasem też konstruktywna krytyka. Tak było tym razem?

Natalia Siwiec w futrze ze skóry jagnięcej. Fani zarzucają jej hipokryzję

Choć zazwyczaj na profilu Natalii możemy oglądać ją pozującą w egzotycznych, zagranicznych miejscach, tym razem było inaczej. Modelka postanowiła udać się na sesję w rodzime, polskie okolice.

Natalia Siwiec niedawno udostępniła zdjęcia, na których pozuje w płaszczu za 6,5 tys. złotych, wykonanym ze skóry jagnięcej. Fani szybko wyłapali ten szczegół. Okazuje się bowiem, że Siwiec niejednokrotnie deklarowała, że nie je mięsa. 

Liczne negatywne komentarze zarzucające modelce hipokryzję doczekały się odpowiedzi.

“Z niej taka wygetarianka jak z koziej dupy trąbka hahah” - pisze internauta.

“pescowegetarianka gdyż jem mięso rybie:)” - odpowiada mu Natalia.

 

Inna osoba zarzuca Siwiec hipokryzję

“Hipokryzja. No cóż, ale kasa na koncie musi się zgadzać. Żałosne, że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet poglądy szybko zmienią” - pisze jedna z internautek pod zdjęciem Siwiec. 

Natalia odpowiedziała, że nigdzie nie deklarowała, że nie korzysta z takich ubrań. Wręcz przeciwnie. Jej zdaniem, na jej profilu łatwo zauważyć, że nosi “produkty uboczne jedzenia mięsa”. 

“Po pierwsze jestem pescowegetarianką i nie nosze futer:) zwracam tez uwagę na to czy kosmetyki sa cruelty free i to jedyne deklaracje które komunikowałam. Produkty uboczne jedzenia mięsa nadal noszę (może oczywiście się to zmienić) czyli np.buty skórzane, płaszcze, torebki-czy krótki. Można to każdego dnia zauważyć na moim IG” - odpowiedziała Natalia.

Ta odpowiedź nie przekonała jednak internautki. Odpowiedź Natalii Siwiec skomentowała tylko krótkim “Pitu, pitu”.