Julia Wieniawa uważa, że nie ma konkurencji. Doda ma jednak inne zdanie

Agnieszka

Newsy

01.10.2021 15:18

Julia Wieniawa uważa, że nie ma konkurencji. Doda ma jednak inne zdanie

Julia Wieniawa niedawno gościła w podcaście u Żurnalisty, gdzie opowiadała między innymi o swoich związkach, karierze i talencie aktorskim. Stwierdziła w rozmowie, że nie ma obecnie na rynku żadnej konkurencji. Doda wypowiedziała się na ten temat i okazało się, że ma trochę inne zdanie na ten temat.

Julia Wieniawa twierdzi, że nie ma żadnej konkurencji

 Julia Wieniawa w rozmowie z Żurnalistą stwierdziła, że nie ma sobie równych w swojej kategorii wiekowej. Zapytała nawet swojego rozmówcę, czy on może wskazać drugą taką osobę w show biznesie.

"Wszyscy mnie pytają: “Jaki jest twój fenomen”? Nie mam pojęcia, skąd to się wzięło, czy wpadłam w taki moment, gdzie był popyt na taką osobę, a ja dałam podaż (...). Z drugiej strony, nie ma takiej osoby jak ja w moim wieku. Nie mam konkurencji czystej (...). No pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto?" - zapytała.

 

Doda wypowiedziała się na ten temat

Doda ma inne zdanie na ten temat. Uważa, że fakt, że Julia Wieniawa może tak o sobie powiedzieć jest spowodowane tym, że nikt nie wyciąga ręki do młodych, utalentowanych, ale nieznanych osób. 

 

- Bardziej inwestuję w młode i nieznane talenty. Uważam, że powinno się wyciągać rękę do osób, które nie są faworyzowane w tym bardzo hermetycznym środowisku. Trzeba pomagać tym, którzy są odstawieni na bok i mimo wielkiego talentu nie są pokazywani. Może z premedytacją, może dlatego, żeby taka Julia Wieniawa mogła powiedzieć, że jest najlepsza - mówi Doda w rozmowie z reporterką Plejady. 

 

Doda dodała, że osoby, które mogłyby rywalizować z Julią Wieniawą, nie mają na to szansy.

- Ona nie może powiedzieć, że jest najlepsza, ponieważ ci, którzy prawdopodobnie mogliby z nią rywalizować, nie mają szansy, na to, żeby pokazać się bardziej polskim widzom. To jest rola producentów, żeby dawać im szansę