Lipińska obraziła Włochy. Morrone ostro zareagował! Ten wpis zakończy ich przyjaźń?

Ewelina

Newsy

12.07.2021 22:33

Lipińska obraziła Włochy. Morrone ostro zareagował! Ten wpis zakończy ich przyjaźń?

Po zakończeniu realizacji zdjęć do nowego filmu, Lipińska ostro wypowiedziała się na temat Włochów. Z jej ust padły mocne słowa, a jak na jej wypowiedź zareagował Michele Morrone? Aktor zamieścił wpis, po którym może to być koniec przyjaźni Blanki i przystojnego aktora? 

Blanka Lipińska to pisarka, której popularność przyniosła powieść 365 dni. Niedługo po sukcesie pierwszej części, autorka zdecydowała się kontynuację i wydała dwie kolejne. W zeszłym roku do kin trafiła ekranizacja 365 dni, a główne role Laury i Massima przypadły Annie-Marii Siekluckiej oraz włoskiemu aktorowi Michele Morrone. 

Po sukcesie filmu pierwszej części trylogii, jakiś czas temu Lipińska zapowiedziała ekranizację kolejnej. Jakiś czas temu ruszyły zdjęcia do filmu Ten dzień. W związku z tym, autorka powieści przebywała we Włoszech, gdzie kręcono kolejną odsłonę losów Laury i Massimo. Lipińska na bieżąco relacjonowała na swoim Instagramie, jak przebiegają zdjęcia do nowego filmu. 

Ostatnio Blanka poinformowała, że wkrótce pożegna się z gorącą Italią i wróci do Polski, z czego się bardzo cieszy. W jej wypowiedzi nie byłoby nic kontrowersyjnego, gdyby nie fakt, że Lipińska użyła bardzo mocnych słów, tym samym obrażając kraj, z którego wywodzi się główny bohater filmu- Michele Morrone. Pisarka wprost powiedziała, że nienawidzi Włoch i ma nadzieję, że nigdy tam nie wróci: 

„Zbliżamy się do powrotu do domu i jestem za to cholernie wdzięczna, bo nienawidzę Włoch, nienawidzę Włoch dosłownie za wszystko. Oczekiwanie na wszystko jest tu cztery razy dłuższe niż powinno, hotele mają o połowę niższy standard niż powinny. To jest po prostu złe. Jedyną dobrą rzeczą w tym kraju jest wino i moi przystojni aktorzy. To wszystko. Mam nadzieję, że nigdy tu nie wrócę. Życzę pięknego dnia”

Zdjęcie Lipińska obraziła Włochy. Morrone ostro zareagował! Ten wpis zakończy ich przyjaźń? #1

Jej słowa zszokowały zarówno włoskich fanów jej talentu, jak i przede wszystkim przystojnego aktora, Michele Morrone. Poproszony o komentarz Włoch, napisał oświadczenie na swoim InstaStory, w którym zapewnił, że kocha swój kraj i nie odpowiada za bzdury wypowiedziane przez swoją przyjaciółkę. 

Chciałbym powiedzieć jedną rzecz: nie utożsamiam się ze słowami Blanki Lipińskiej! Kocham mój kraj i moich ludzi, tak samo jak kocham resztę świata. Nie chcę być kojarzony z bzdurami, które Blanka mówiła o moim kraju”

Zdjęcie Lipińska obraziła Włochy. Morrone ostro zareagował! Ten wpis zakończy ich przyjaźń? #2

Myślicie, że po tych słowach przyjaźń Lipińskiej i Morrone dobiegnie końca?