Kontrowersyjna wypowiedź Jakimowicza o Paradzie Równości

Agnieszka

Newsy

20.06.2021 22:59

Kontrowersyjna wypowiedź Jakimowicza o Paradzie Równości

W sobotę, 19 czerwca odbyła się XX Parada Równości. Ulicami Warszawy przeszedł tłum osób, który przybył do stolicy z całej Polski, aby świętować równość. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wpisów na ten temat. Jednak post Jarosława Jakimowicza wywołał spore kontrowersje.

Na XX Paradzie Równości w Warszawie uczestniczyło mnóstwo osób. Na miejscu pojawił się również Rafał Trzaskowski. Gwiazdy i celebryci udostępniali zdjęcia i posty związane z Paradą Równości. Swoje trzy grosze dorzucił też Jarosław Jakimowicz. 

Jarosław Jakimowicz postanowił wypowiedzieć się na temat uczestników marszu równości. Jego słowa wywołały burzę w internecie

Jarosław Jakimowicz jest prezenterem telewizyjnym TVP. Jego wypowiedzi docierają więc do sporej ilości osób. 

Nic więc dziwnego w tym, że sposób, w jaki skomentował uczestników Parady Równości wywołał spore kontrowersje.

Na swoim profilu instagramowym Jarosław Jakimowicz napisał, że jego zdaniem niektórzy uczestnicy Parady Równości mają “zaburzenia osobowości”.

“Upał jak ch.... to się wybrałem na chłodnik na ul Świętokrzyską. Zjadłem i szybko uciekam, biegnę do domu, nie oglądając się za siebie. Mam 100 proc. procent pewności, że obcy są wśród nas" - rozpoczął swoją wypowiedź Jakimowicz.

W dalszej części wpisu Jakimowicz wyjaśnił, kim są ci “obcy”, o których wspomina.

“Uwierzcie mi, że nie chodzi mi o to, że chłopak może kochać chłopaka albo dziewczyna dziewczynę. Ale co ci młodzi ludzie robią z siebie? NIKT NIE MUSI BYĆ PIĘKNYM I IDEALNYM!!! ZAZNACZAM. Ale jak widzę to, im kto mniej urodziwy, to jeszcze większe ufo z siebie robi!!! ja już nie mogę rozpoznać kto z kim idzie, to jest KOSMOS!!! Tu nie chodzi o odmienność płciową, ale to są ewidentnie zaburzenia osobowości" - tłumaczył prezenter w instagramowym poście.

Swoją wypowiedź zakończył słowami:

"Politycy, którzy wykorzystują tych młodych ludzi w pędzie do swojego dobicia się do koryta, powinni być potężnie ukarani!!! KONIEC ŚWIATA"