Alicja Janosz powraca! Co przygotowała zwyciężczyni pierwszej edycji Idola?

Emila

Newsy

18.02.2020 13:07

Alicja Janosz powraca! Co przygotowała zwyciężczyni pierwszej edycji Idola?

Alicja Janosz, pierwsza laureatka programu Idol, powraca do fanów po latach z nową niespodzianką. Co działo się w jej życiu przez lata? Jak potoczyła się jej kariera po uczestnictwie w znanym programie?

Zdjęcie Alicja Janosz powraca! Co przygotowała zwyciężczyni pierwszej edycji Idola? #1

Wygrana pierwszej polskiej edycji Idola

Alicja Janosz próbowała swoich sił w muzyce już od 8. roku życia. W 2000 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces, w którym wygrała odcinek. W wieku 16 lat wygrała pierwszą polską edycję programu Idol, a w zamian za to miała szansę podpisać kontrakt z agencją muzyczną. Dzięki temu wydała swój debiutancki album „Ala Janosz”. Swoją promocję prowadziła poprzez utwory „Zbudziłam się” oraz „Zmień siebie”. Single stały się ogromnym hitem. Po latach współpracy z agencją artystka w 2009 roku ogłosiła zerwanie kontraktu. W 2010 roku wydała album z zespołem HooDoo Band, który zdobył tytuł złotej płyty.

W grudniu 2011 roku wydała swój drugi solowy album pod tytułem „Vintage”, który zadedykowała mężowi, perkusiście zespołu HooDoo Band, a w 2016 roku trzeci o nazwie „Retronowa”. Od tamtej pory wokalistka jednak poświęciła swój czas rodzinie oraz rozpoczęła zajęcia muzyczne w przedszkolu. Teraz natomiast zapowiedziała swój powrót i przygotowała dużą niespodziankę.

Powrót Alicji Janosz

Kobieta na swoim kanale YouTube Alicja Janosz Dzieciom ogłosiła, że powraca z nowym album o tej samej nazwie, co jej kanał. Pierwszy singiel będzie nosił nazwę „Goń złego wilka”. Piosenki dedykuje dzieciom i pragnie zachęcić je do śpiewania oraz tańczenia.

„Wszystko to powstało z miłości do dzieci i z miłości do muzyki. Jako mama 5-latka i osoba, która pracuje z dziećmi, w duchu rodzicielstwa bliskości zapragnęłam stworzyć wartościową muzykę, która zachęci dzieci do śpiewania i tańczenia, da im dużo radości, ale nie tylko im, bo również spodoba się rodzicom. I mam nadzieję, że tak właśnie będzie” - wyjaśnia w swoim filmiku z zapowiedzią.

Cieszycie się na powrót wokalistki?