Lody Ekipy to HIT! Sprzedają się nawet puste opakowania

Lody Ekipy to HIT! Sprzedają się nawet puste opakowania

Lody Ekipy to kolejny ogromny sukces Friza i jego przyjaciół. Produkty te bardzo ciężko dostać w sklepie, ponieważ wszystkie znikają z lodówek w mgnieniu oka. W internecie dochodzi nawet do licytacji pustych opakowań po lodach od Friza! Ich ceny oszałamiają.

Kim jest Friz i jego Ekipa?

Przyczyną popularności lodów Ekipy jest rzecz jasna sam Friz i jego Ekipa.

Karol Wiśniewski (Friz) jest jednym z największych idoli nastolatków. Wraz ze swoją Ekipą publikują filmy na YouTube, które osiągają rekordy wyświetleń.

Jego kanał subskrybuje 4,3 mln osób, natomiast na Instagramie zgromadził sobie 2,7 mln obserwatorów

Karol jest również najbogatszym Youtuberem w Polsce. A jego spółka niedawno weszła na giełdę.

Lody Ekipy - skąd taka popularność zwykłych lodów?

W skład słynnej grupy wchodzi Friz, Wersow (dziewczyna Friza) Tromba, Mini Majk, Poczciwy Krzychu, Nowciax, Murcix, Patec Wariatec, Marcysia, Kasia Bożek oraz Wujek Łuki (w drugim sezonie skład opuścił Mikser). 

Każda z tych młodych osób tworzy filmy na kanał YouTube Ekipy, jak i na swój własny. Nic więc dziwnego w tym, że razem mają ogromne zasięgi i popularność.

Kanały każdego z twórców obserwuje od kilkuset tysięcy aż do ponad miliona widzów (rekordzistami są Friz (4,3 mln subskrybcji) i Wersow (ponad 2 mln subskrybentów).

Lody Ekipy okazały się więc must have dla młodych dzieci. 

Lody dystrybuuje Koral. Firma poinformowała, że sprzedają się one 300% lepiej, niż inne produkty tej firmy. 

„Firma Koral poinformowała nas, że zamówienia lawinowo napływają z całej Polski, zarówno ze strony handlu nowoczesnego (sieci handlowych) jak i rynku tradycyjnego, czyli niezależnych punktów sprzedaży.” - czytamy w oświadczeniu Ekipy. 

Sprzedaż pustych opakowań w sieci

Co ciekawe, lody wyprzedają się tak szybko, że trudno dostać je w sklepie.

Dochodzi nawet do tego, że w sieci sprzedawane są puste opakowania po lodach Ekipy! Ich ceny to kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. 

Agnieszka

true

Polecane