Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą!

Patrycja
Newsy
22.03.2021 12:56
Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą!

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu dwojga zakochanych ludzi. Jego zaplanowanie nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza że każda para chce, by ten dzień był jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Podpowiadamy, jak uniknąć ślubnych pułapek. Poznaj najczęstsze błędy popełniane przez panny młode.

Zdjęcie Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą! #1

Jakie błędy najczęściej popełniają panny młode?

Nie proszą o pomoc

Każda przyszła panna młoda, która organizuje ślub wie, jakim trudnym, czasochłonnym i stresującym jest to zadaniem. Częstym błędem popełnianym przez panny młode jest to, że chcą wszystkiego dopilnować same. Nie proszą nikogo o pomoc i wsparcie, a w efekcie są przeciążone natłokiem weselnych spraw.

Nie kontrolują budżetu

Przed ślubem trzeba zastanowić się ile pieniędzy chcemy i faktycznie jesteśmy w stanie przeznaczyć na zorganizowanie tego wyjątkowego dnia. Wpadając w wir ślubnych przygotowań, łatwo możemy stracić rachubę i wydać o wiele więcej, niż zamierzaliśmy. Panny młode powinny rozpisać budżet i wszystkie wydatki, by uniknąć przykrej niespodzianki po hucznym weselu.

Zdjęcie Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą! #2

Powierzają zadania nieodpowiednim osobom

Wybór zespołu, DJ-a, fotografa i kamerzysty na wesele jest bardzo ważną sprawą. Zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy, powinniśmy porównać dostępne na rynku oferty i przede wszystkim zajrzeć do portfolio podwykonawców. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie i w taki sposób, jakiego oczekiwaliśmy.

Stosują restrykcyjne diety

Wszystkie panny młode chcą wyglądać pięknie na ślubnym kobiercu. Chcą w szybki i skuteczny sposób zgubić dodatkowe kilogramy, wiec często decydują się na stosowanie diet, głodówek, restrykcyjnych postów, czy detoksów organizmu. Niestety stosowanie diety cud tuż przed ślubem nie pomoże, wręcz może zaszkodzić zdrowiu.

Zdjęcie Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą! #3

Pielęgnacja na ostatnią chwilę

Pielęgnacja cery last minute, to błąd często popełniany przez przyszłe panny młode. Stosowanie inwazyjnych zabiegów, peelingów, czy nowych kosmetyków tuż przed ślubem jest ryzykowne. Zamiast wyglądać pięknie, możesz nabawić się alergii lub uszkodzić skórę.

Zmiany makijażu i fryzury

Zmiany makijażu czy fryzury na ostatnią chwilę również nie są dobrym pomysłem. Najbezpieczniej wykonać próbne uczesanie i makijaż, aby sprawdzić, jak będziemy wyglądać i się czuć w takiej odsłonie.

Zakładają niewygodne buty

Niewygodne buty na ślubie to zmora każdej panny młodej. Jeśli na co dzień nie chodzisz w szpilkach, to mała szansa, że będziesz w stanie przetańczyć w nich całą noc. Nowe buty koniecznie załóż przed ślubem, sprawdź czy są wygodnie, nie uciskają i nie ocierają Twoich stóp. Na wszelki wypadek zabierz na salę weselną buty na zmianę: balerinki, sandały lub trampki.

Zdjęcie Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą! #4

Piją tuż przed ślubem

Choć kieliszek szampana, czy szot wódki tuż przed ślubem, pozwoli uspokoić nerwy i nieco się rozluźnić, to panny młode nie powinny przesadzać z ilością alkoholu. Alkohol w połączeniu ze stresem i nerwami może przynieś wręcz odwrotny skutek.

Zdjęcie Najczęstsze błędy popełniane przez panną młodą! #5
Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną