Horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021 dla każdego znaku zodiaku. Co Cię spotka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021 dla każdego znaku zodiaku. Co Cię spotka w tym tygodniu?

Jednego możesz być pewien, ten tydzień zapamiętasz na długo!

Połowa lutego już za nami, a co za tym idzie Ryby świętują swój czas w roku. Spływa na nie ochrona ze strony Jowisza i Neptuna. Artystyczna natura tego znaku zodiaku, będzie miała duży wpływ dla wszystkich znaków w tym tygodniu. Nie tylko w pozytywnym znaczeniu. Ryby będą musiały wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z nadchodzącymi dniami. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku i bądź gotowy na to, co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy na 22-28 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Kobiety urodzone pod znakiem Barana są urodzonymi przywódczyniami, ale w tym tygodniu muszą uważać na pochopnie podejmowane decyzje. Lepiej dwa razy się zastanowić, nim podejmiesz się czegoś nowego. Nie bierz wszystkiego na swoje barki. Teraz lepiej skup się na najbliższych i sobie samej. Należy Ci się odpoczynek. Zadbaj o zdrowie. Skorzystaj z pogody, a poczujesz się dużo lepiej. Krótki spacer na świeżym powietrzu może zdziałać cuda.

W innej sytuacji jest Waga, która od miesięcy planuje rozpocząć ważny projekt, ale ciągle brak jej odwagi. To Twój czas koleżanko! Pamiętaj, że nie musisz działać sama. Masz wokół siebie pełno życzliwych osób, które udzielą dobrej rady, jeśli tylko o to poprosisz. Uważaj jednak na Skorpiona, który może wywrócić Twoją wizję o 180 stopni. Nie pozwól, aby podejmowano decyzję za Ciebie. To Ty rządzisz. Pracowity tydzień wynagrodzi Ci spokojny weekend, dzięki któremu się zregenerujesz. Sprzyja Ci aura Jowisza, więc nie zmarnuj tego tygodnia na mało produktywne czynności.

Skorpiony w tym tygodniu uchylą rąbka swej tajemniczości i otworzą się na nową znajomość. Czy to będzie miłość? Tego jeszcze nie można określić, ale na pewno czeka Cię ciekawy czas z kimś z Twojego otoczenia. Uważaj, żeby nie przeoczyć tej okazji. Nie bój się pokazać prawdziwej siebie. Ktoś chce Cię bliżej poznać. Nie zapominaj jednak o zadaniach zleconych przez szefa. Dobrze opracowany plan pomoże pogodzić Ci prace zawodową i życie osobiste. Mimo wielu obowiązków, nie będziesz czuć się zmęczona.

Bardziej skupić się na pracy musi również Byk. To nie będzie dla Ciebie łatwy tydzień. Zadania będą się mnożyć i mnożyć, ale zostaniesz za to wynagrodzony. A gwiazdy mówią, że dodatkowy zastrzyk gotówki pomoże szybciej osiągnąć ustalony cel finansowy. Myśl pozytywnie i nie daj się sprowokować. Aura Neptuna sprzyja pesymistom. Nie bądź dla siebie surowa. Wieczorny odpoczynek pozwoli Ci zachować energię w tym tygodniu. Staraj się nie spędzać czasu w samotności. Bliska osoba może Cię potrzebować.

Dla Bliźniąt ten tydzień to czas przemyśleń nad własną osobowością. Jeśli czujesz się zagubiona, nie martw się. Skoncentruj się na swoich mocnych stronach. Zapytaj najbliższych, co o Tobie myślą. Zdziwisz się jakie wnioski wyciągniesz pod koniec tygodnia. Miłość to Twoje słowo na najbliższy czas. Szczególnie miłość do samej siebie. Twoja wrodzona ciekawość pozwoli Ci nauczyć się czegoś nowego. Nieoczekiwana zmiana doda Ci skrzydeł. Osoba z bliskiego otoczenia będzie potrzebować Twojej rady. Nie zawiedź jej.

W przypadku Koziorożca, nagły zwrot w życiu wywoła nie lada problem. Jeśli jesteś spod tego znaku, to lubisz stabilność. Niestety, ten tydzień nie będzie dla Ciebie łaskawy. Spróbuj jednak nie podejmować pochopnych decyzji, bo będziesz tego żałować. Nie pozwól żeby jedno przykre wydarzenie zniszczyło resztę dnia. Twój związek rozwinie się w tym tygodniu. To ten czas żeby wyznać drugiej połówce swoje największe pragnienie. Kilka nowych osób pojawi się w Twoim życiu, jeśli jesteś singielką. Pytanie brzmi, czy Twoje wymagania nie zniechęcą do poznania Cię bliżej? Pomału zbliżasz się do upragnionego zakupu. Nie ufaj pożyczkom.

Dla Lwa ten tydzień może się wydawać pasmem niepowodzeń. Spóźniony autobus? Wylana kawa? Sama się będziesz zastanawiać, co jeszcze może się złego wydarzyć. Pod koniec tygodnia jednak o niczym nie będziesz pamiętać, bo zaskoczy Cię niespodziewana nagroda. Zostaniesz doceniona zawodowo i prywatnie. Skup się na małych rzeczach, a niepowodzenia przestaną mieć znaczenie. Rozmowa z bliską Ci osobą pomoże przetrwać najtrudniejsze momenty. Jowisz przyniesie Ci coś, o czym długo będziesz wspominać.

Podobnie u Strzelca. Pewność siebie może doprowadzić Cię daleko. Zwróć jednak uwagę na błędy jakie popełniasz. Mimo, że życzliwi ludzie będą chcieli pomóc, Twoje przekonanie o bezbłędności swoich czynów może zatrzymać dobrą passę. Otwórz się na rady innych. Nie każdy chce Ci zaszkodzić. Nerwowość może wywołać problemy zdrowotne pod koniec tygodnia. Zadbaj o spokój duchowy. Rozmowa z obcą osobą pomoże Ci poukładać wszystko w głowie. Uważaj jednak na osoby spod znaku Ryb. Mogą mieć złe zamiary. Nie zapominaj o obowiązkach domowych. Mogą dać Ci w kość.

Dla Panny to czas wiosennych porządków, mimo śniegu za oknem. Rozpoczniesz porządkowanie nie tylko w mieszkaniu, ale i w głowie. Dobrze zastanów się z kim chcesz spędzić najbliższe dni. Unikaj osób o leniwym usposobieniu. Będą hamować Cię w Twoich działaniach. To dobry czas na pożegnanie przeszłości i nastawienie się na przyszłość. Zaplanuj badania profilaktyczne! Pomogą Ci wyrzucić z głowy negatywne myśli. Jeśli jesteś singielką, uważaj na nowe znajomości. W związku przypomnicie sobie o początkach miłości.

Miłość czeka również Raka. W tym przypadku będzie jednak to czas wyborów i szukania kompromisów. Chęć bycia samowystarczalną i niezależną może powodować kłótnie w związku. Warto spokojnie porozmawiać i podjąć świadome decyzje. Nie bój się podejmować decyzji, które zmienią Twoje życie. Nie działaj jednak pod wpływem emocji. W tym tygodniu nie zauważysz, że ubywa Ci gotówki. Sprawdzaj paragony! W pracy odczujesz niechęć współpracowników. Lepiej załagodzić spór, nim zacznie się robić nieciekawie.

Wodniki w tym tygodniu rozwiną skrzydła. Będzie to dla Ciebie czas tworzenia wizji i planów na najbliższy czas. Nie ograniczaj się. Przypływ gotówki pozwoli Ci działać. Osoby z najbliższego otoczenia mogą nie do końca w Ciebie wierzyć. Niech Cię to nie zniechęca. Nie bój się działać. Nie tylko w strefie zawodowej, ale i prywatnej. Jowisz uśmiecha się do singielek. To wasz czas. Będziecie czuć się atrakcyjne i zwracać na siebie uwagę. W związku uważaj na napady zazdrości partnera. Pokaż mu, że to on jest tym jedynym, a odwdzięczy się tym samym.

Ryby w tym tygodniu również odczują napięcie w związku. Odkrycie większej ilości kart i otworzenie na drugą połówkę pozwoli zażegnać konflikt. Dla singielek to nie jest czas na nowe związki. Wykorzystaj to, aby więcej czasu spędzać samej. To dobrze Ci zrobi. Nowe wyzwania w pracy przyniosą liczne korzyści, ale nie podejmuj się wszystkich zadań. Asertywność zostanie doceniona, a Ty skupisz się na tym co naprawdę lubisz. Gwiazdy będą Ci sprzyjać przez najbliższe dni. Może czas na podjęcie ryzyka?

Krzysztof