Czego nie powinnaś zmieniać dla faceta? Oto lista najważniejszych rzeczy.

Czego nie powinnaś zmieniać dla faceta? Oto lista najważniejszych rzeczy.

Miłość potrafi zmienić wiele spraw czy decyzji. Czego jednak nie powinnaś zmieniać, mimo że facet bardzo o to zabiega? Sprawdź!

Zdjęcie Czego nie powinnaś zmieniać dla faceta? Oto lista najważniejszych rzeczy. #1

Racjonalne decyzje 

Miłość to najsilniejsze uczucie, które potrafi zmieniać świat oraz innych ludzi. Czasami jednak miłość sprawia, że nie zawsze zmieniasz się na lepsze. Niektóre decyzje podejmowane w oparciu o uczucia, nie należą do tych najlepszych, a ich konsekwencje nie wyzwalają w tobie radości. Istnieją sprawy czy opinie, których nie powinnaś zmieniać przez mężczyznę. Poświęcenie w niektórych sytuacjach jest uważane za czyn bohaterski i godny pochwały. Związek to nie taka sytuacja, a poświęcanie się dla drugiej osoby nie zawsze jest oklaskiwane. Odrobina egoizmu w niektórych przypadkach jest zdrowa zarówno dla ciebie, jak i twojego związku. Sprawdź, czego nie powinnaś poświęcać dla faceta.

Wygląd

Facetom podobają się różne kobiety, ich odmienny wygląd czy figura. To pierwsze wrażenie a konkretniej wygląd powoduje, że wpadamy im w oko. Subtelne podpowiedzi ze strony faceta, że lubi cię w sukience czy szpilkach są dobre. Jeśli jednak on namawia cię do drastycznej zmiany fryzury czy koloru włosów, a ty wiesz, że ta zmiana nie wyszłaby ci na dobre, to po prostu tego nie rób. Nigdy wbrew sobie nie decyduj się na poważne zmiany w swoim wyglądzie, których sama nie akceptujesz.

Zdjęcie Czego nie powinnaś zmieniać dla faceta? Oto lista najważniejszych rzeczy. #2

Wiara/wyznanie

Wiara jest takim aspektem życia, które każdy powinien wybrać według własnego sumienia czy poglądów. Nie zmieniaj się pod tym względem dla faceta, mimo że np. uprościłoby to wiele spraw. To ty masz się dobrze czuć ze swoją wiarą, a nie twój facet. Wiara jest bardzo osobistą sprawą, dlatego nie powinien on w nią ingerować czy namawiać cię do jej zmiany.

Miejsce zamieszkania

Wiele razy słyszy się, że kobiety wyjeżdżają za swoimi partnerami do innego kraju, ponieważ nie mogą wytrzymać rozłąki. Zmiana miejsca zamieszkania to ważna decyzja, która niesie za sobą kolejne konsekwencje. Zmiana kraju zamieszkania to wiele zmian w sferze osobistej, jak i zawodowej. W innym kraju będziesz zdana tylko na swojego partnera, a to daje mu nad tobą dużą władzę. Przed podjęciem takiej decyzji dokładnie rozważ wszystkie za i przeciw. Nie pal za sobą mostów (służbowo).  Zostaw sobie możliwośc powrotu do starego miejsca pracy, lub jeśli jest to niemożliwe postaraj się rozstać w przyjacielskich stosunkach. 

Zdjęcie Czego nie powinnaś zmieniać dla faceta? Oto lista najważniejszych rzeczy. #3

Plany

To, że tworzysz z kimś związek, nie oznacza, że masz dla niego zmieniać swoje plany. Związek powinien dopełniać dwoje ludzi, a nie ich zmieniać. Nie rezygnuj więc ze swoich marzeń czy planów, ponieważ życie masz tylko jedno. Podpasowywanie go po drugą osobę, nie jest oznaką miłości ani z twojej strony, ani faceta, jeśli na to pozwala lub tego wymaga. Rób to, co chcesz, spełniaj marzenia, a związek niech będzie dla ciebie podporą, a nie hamulcem.

Kontakty z rodziną/przyjaciółmi

Ty, jak i twój partner wywodzicie się z różnych domów, gdzie mogła istnieć inna hierarchia wartości. Jeśli dla ciebie rodzina i znajomi są ważni oraz tworzą część twojego życia, to pod żadnym pozorem nie rezygnuj ze spotkań z nimi. Nawet jeśli twój partner ich nie lubi, to nie może zabronić ci widywania się z nimi. Zawsze na takie spotkania możesz wybrać się bez niego. Nie pozwól, aby jego niechęć przeszła też na ciebie. Rodzina i przyjaciele to więzi, które warto pielęgnować, a nie je zrywać.

Zdjęcie Czego nie powinnaś zmieniać dla faceta? Oto lista najważniejszych rzeczy. #4

Zdanie na dany temat 

Związek to w pewnych sprawach kompromis. W innych natomiast całkiem odmienne zdanie, co jest normalne i zdrowe dla związku. Jeśli jednak facet oczekuje, że zmieniasz dla niego zdanie, to najwyraźniej nie darzy cię prawdziwy uczuciem. Powinien on uszanować to, że masz inne poglądy na niektóre sytuacje czy zainteresowania. Nie przejmuj jego zdania lub upodobań, ponieważ wtedy zatracisz siebie i zaczniesz czuć do siebie pogardę.

Katarzyna

true

Polecane