Jakie sercowe zmiany czekają nas w 2021 roku?

Patrycja

Związki

09.01.2021 18:21

Jakie sercowe zmiany czekają nas w 2021 roku?

Poznaj horoskop miłosny na rok 2021. Jakie zmiany sercowe przewidział dla Ciebie Nowy Rok? Nowy związek, zakończenie dotychczasowego, a może burzliwy romans, romantyczne uniesienia i przygody?

 

Nie ulega wątpliwości, że nasze życie jest w naszych rękach. Każdy z nas chciałby móc mieć kontrolę nad wszystkim, co go otacza, jednak są pewne sprawy, na które wpływu nie mamy. Gwiazdy i planety nie decydują o naszym losie, ale mogą nam sprzyjać lub nie. Sprawdź, czy w sprawach sercowych w roku 2021 są po Twojej stronie.

 

Baran

Baranom rok 2021 przyniesie wiele nowych znajomości i okazji do przygód. Samotnicy szukający swojej drugiej połówki mają szansę odnaleźć ją właśnie teraz. Osoby podchodzące do związków w luźniejszy sposób, nie będą mogły narzekać na brak chętnych do wspólnego spędzania czasu na zabawie i rozrywce, jednak muszą się pilnować, bo zbytnia frywolność może się dla nich źle skończyć. Barany w stałych związkach zaliczą w tym roku trochę wzlotów i upadków. Nie obejdzie się bez burzliwych kłótni i emocjonujących przeprosin.

Byk

Byki w roku 2021 poznają wiele nowych osób, jednak nie będą to szalone znajomości. Nowy rok dla wszystkich spod tego znaku będzie pełen spokoju i harmonii. Single będą mieli szansę wiele szans na spotkanie bratniej duszy. Osoby w stałych związkach skupią się na ich pielęgnowaniu, co poniektórzy rozważą także powiększenie rodziny. Nowy Rok będzie sprzyjał Bykom.

Bliźnięta

Bliźnięta podobnie jak Byki po burzliwym roku 2020 zaznają wreszcie spokoju. Single mogą liczyć na znalezienie partnera, jednak nie będą mieli ku temu wiele okazji. Może wystarczy być bardziej otwartym i towarzyskim wśród tych, których już znają? Partnerzy w związkach wzmocnią swoje więzi w Nowym Roku. Po tym, co przeszli w poprzednich miesiącach ochłoną i skupią się na sobie nawzajem.

Rak

Rok 2021 będzie sprzyjał także Rakom, jednak same też muszą dać coś od siebie. Spokojne i z natury wrażliwe Raki muszą znaleźć w sobie trochę wiary i odwagi. Po nieudanych związkach i zawodach słońce wyjdzie dla tych, którzy zdecydują się spojrzeć za horyzont. Osoby samotne, będą miały wiele okazji, by poznać swoją drugą połówkę. Gwiazdy jednak przestrzegają ich przed krótkimi przygodami. Osoby w związkach powinny zastanowić się, czy przynoszą sobie z partnerem radość, czy utrapienie. Muszą pamiętać, że Nowy Rok sprzyja zmianom – na lepsze.

Lew

I dla Lwów rok 2021 zapowiada się bardzo dobrze. Single spod tego znaku mogą liczyć na miłość, jednak okazji do znalezienie bratniej duszy nie będzie zbyt dużo. Jeśli samotne Lwy będą wytrwałe i spokojne to znajdą wartościowego partnera. Lwy w stałych związkach powinny troszkę zadbać o swoją drugą połówkę. Trudne czasy i kłótnie odejdą w niepamięć, jednak, aby związek rozkwitł, trzeba będzie mu pomóc.

Zdjęcie Jakie sercowe zmiany czekają nas w 2021 roku? #1

Panna

Wszystkie Panny w roku 2021 mogą liczyć na romanse, przygody i zmiany. Nowy Rok będzie dla nich intensywny, ale raczej nie zaowocuje stałymi związkami. Krótkie miłostki i namiętności to jedyne, na co mogą liczyć single. Nie oznacza to jednak wcale, że rok nie będzie dla nich dobry. Inaczej sprawy ułożą się Pannom w związkach – one nie mogą liczyć na przychylność ze strony Gwiazd. Ten rok będzie swego rodzaju sprawdzianem dla Panien i ich partnerów – zakończy się fiaskiem lub umocni ich związek.

Waga

Wagi muszą w roku 2021 skupić się na sobie, dopiero wtedy odnajdą harmonię, spokój i nareszcie miłość. Samotne Wagi mają szansę na zbudowanie stałego związku z poznanymi niedawno osobami, a te, które jeszcze nikogo nie znalazły, będą miały na to szansę w połowie roku. Wagi w związkach poczują,  że mogą liczyć na wsparcie i wyrozumiałość partnerów. Wystarczy, że z dystansem popatrzą na wszystko wokół i od razu zrozumieją, ile mają szczęścia.

 

Skorpion

Skorpiony mają szanse na rok pełny szczęścia u boku bliskiej osoby. Rok 2021 będzie dla singli zarówno czasem na przelotny romans, jak i prawdziwą miłość. W poszukiwaniu tej drugiej muszą mieć na uwadze własne dobro, by nie dać się wykorzystać niewłaściwej osobie. Skropiony w związkach poczują spełnienie, ale łatwo mogą zapomnieć o spełnieniu partnera. Pamiętać powinny, że potrzebuje on wsparcia i miłości, a nie tylko jego obecności.

Strzelec

Strzelce mogą spodziewać się samych pozytywnych zaskoczeń w 2021 roku. Samotnicy będą mieli szansę poznać wiele wartościowych osób. Ważne, by wśród zawodowych ambicji, przygód i romansów, na które stawiają w tym roku, dostrzegli także szansę na miłość. Partnerzy w związkach wyjaśnią sobie niejasności i otworzą tym samym drogę do pełnego szczęścia. Strzelcy muszą koniecznie pamiętać, by pielęgnować jednak uczucie, które ich połączyło i dbać o drugą połówkę. Inaczej szybko wrócą do wcześniejszego stanu.

Koziorożec

Dla Koziorożców rok 2021 będzie obfitował w sercowe zmiany. Single poznają wiele nowych – chociaż niekoniecznie wartościowych – osób. Podatne na wpływy ludzi Koziorożce muszą stawiać w tym roku na siebie i swoje szczęście. Jeśli przetrwają wyjątkowo trudny początek roku, to już w jego połowie mogą liczyć na coś więcej niż przelotny romans. Wraz z wiosną radość i zgoda zawitają w życie Koziorożców w związkach. Może niektórzy wraz z wiosną postanowią pójść nawet o krok dalej?

Wodnik

Przed Wodnikami otworzą się wraz z Nowym Rokiem nowe możliwości. U singli wystarczy otwartość i optymizm, by zdobyli wszystko, czego im jeszcze brakuje. Rok 2021 to dla nich czas na miłosne uniesienia. Wodniki w związkach muszą się skupić na partnerze. Najważniejsza w ich życiu osoba, zbyt długo była na drugim planie i zasługuje, by nareszcie skupić na niej należną uwagę. Jeśli pojawią się zgrzyty – pamiętajcie, że podstawą każdej rozmowy zawsze jest szczerość.

Ryby

Pierwsza połowa roku 2021 dla Ryb może okazać się trudna, jednak już wiosną wszystko zacznie iść w dobrym kierunku. Samotne Ryby będą miały szansę na związek, jeśli tylko szczerze pokażą, że mają na niego ochotę. Nie wszystkie znajomości jednak są warte tego, by je podtrzymać i pierwsze wrażenie nie może Rybom zamglić wzroku. Osoby w związkach powinny pozwolić partnerowi się wykazać. Jeśli dadzą im szansę na to, by przejęli inicjatywę, to może gorsze dni mogą odejść niepamięć.