Zachowania, które mówią, że facet cię kocha, choć ci tego nie mówi

Katarzyna

Związki

16.12.2020 20:26

Zachowania, które mówią, że facet cię kocha, choć ci tego nie mówi

Słowa potrafią czynić cuda, ale mogą też ranić. Bardzo łatwo jest zapewniać kogoś o swojej miłości słowami, a później robić coś zupełnie temu przeczącego. Dlatego czasami warto patrzeć na czynny danej osoby, a nie jej zapewnienia. Facetom trudniej jest przyznać się do swoich uczuć, dlatego czasami lepiej jest patrzeć na ich czyny, a nie czekać na romantyczne deklaracje. Jakimi zachowaniami facet pokazuje, że cię kocha? Sprawdź!

Zdjęcie Zachowania, które mówią, że facet cię kocha, choć ci tego nie mówi #1

Zakochany facet a jego czyny 

Kobiety są z reguły bardziej uczuciowe i łatwiej wyznają miłość. Słowa te przychodzą nam łatwiej i potrafimy w nich zawrzeć wszystkie swoje uczucia. Mężczyźni natomiast wolą czyny od słów, dlatego rzadko można z nich ust usłyszeć słowa „kocham cię”. Większość z nich woli swoje uczucia zawrzeć w czynach czy zachowaniach. Jakimi czynami facet chce Ci powiedzieć, że cię kocha? Sprawdź poniższą listę!

Chce twojego szczęścia

Facet, który nie myśli o sobie tylko o uszczęśliwianiu swojej dziewczyny na pewno jest w niej zakochany. Skoro przekłada twoje dobro nad swoje, to jest w stanie się poświęcić, czym pokazuje, że darzy cię uczuciem. Skoro nie wypomina ci później swoich poświęceń to dobitny dowód na to, że nie jesteś mu obojętna.

Zdjęcie Zachowania, które mówią, że facet cię kocha, choć ci tego nie mówi #2

Uważnie słucha

Najcenniejszym prezentem, jaki możemy dać drugiej osobie, jest nasz czas. Jeśli facet faktycznie cię słucha i nie musisz mu powtarzać rzeczy po kilka razy, to oznacza, że autentycznie jest nimi zainteresowany i słucha, co masz mu do przekazania. Zapamiętywanie przez niego informacji oznacza, że interesuje go, to co do niego mówisz.

Nie chowa urazy

Facet, który jest w tobie zakochany, nie będzie w stanie długo się gniewać czy obrażać. Na pewno szybko wyciągnie rękę na zgodę, ponieważ nie będzie chciał, aby coś was dzieliło. Kłótnia czy sprzeczka nie sprawią, że się od ciebie odwróci, ponieważ wie, ile ma do stracenia.

Nie osiada na laurach

W każdym związku początki są ekscytujące i pełne niespodzianek. Z biegiem czasu poznajecie się jednak bardziej, a więc brakuje już tej nutki niepewności czy zaskoczenia. Kochający facet nadal jednak stara się cię pozytywnie zaskoczyć oraz adorować, abyś wiedziała, że jego uczucia do ciebie się nie zmieniły. Zakochany facet nie osiada na laurach, tylko nadal się stara.

Zdjęcie Zachowania, które mówią, że facet cię kocha, choć ci tego nie mówi #3

Wspiera cię

Facet, który kocha, wspiera swoją wybrankę i stara się być dla niej oparciem. Stoi za tobą murem i zawsze bierze twoją stronę, czym pokazuje, że jesteś dla niego najważniejsza. Miłość sprawia, że chce cię motywować i podbudowywać w podejmowaniu decyzji.

Liczy się z twoim zdaniem

Facet, który cię kocha, stara się zmieniać codziennie na lepsze i zasługiwać na twoją miłość od nowa. Pracuje nad sobą i chce pogłębiać waszą relację. Liczy się z twoim zdaniem oraz opiniami, które są dla niego ważne i cenne, przy podejmowaniu decyzji.

Kupuje ci prezenty

Zakochany facet lubi uszczęśliwiać swoją wybrankę i kupować jej prezenty, oczywiście w ramach rozsądku. Jeśli facet często kupuje ci prezenty, a to oznacza, że chce ci zaimponować i pokazać, że jesteś dla niego ważna.

Zdjęcie Zachowania, które mówią, że facet cię kocha, choć ci tego nie mówi #4

Akceptuje twoje wady i zalety

W każdym związku druga strona widzi wady tej pierwszej. Jednak miłość polega na ich akceptacji, a nie zmienianiu drugiej strony „na siłę”. Facet, który cię kocha, nie chce cię zmieniać, tylko uwielbia się taką, jaka jesteś. Nie chcę cię podporządkować sobie ani zmieniać cię pod swoje preferencje.