Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych!

Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych!

Święta coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezenty dla bliskich? Przedstawiamy garść pomysłów i inspiracji na prezenty pod choinkę za mniej niż 50 złotych!

Świąteczne prezenty dla bliskich

Świąteczne prezenty mogą poważnie nadszarpnąć domowy budżet. Przedstawiamy pomysły na gwiazdkowe upominki w korzystnych cenach. Niezależnie od stanu portfela i preferencji najbliższych, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Zdjęcie Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych! #1

Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych!

Świąteczne skarpetki

Nie masz pomysłu na gwiazdkowy upominek, a Twój budżet jest ograniczony? Postaw na śmieszny, ale bardzo praktyczny prezent! Dobrym pomysłem będzie zakup świątecznej bielizny, możesz wybrać ciepłe, wełniane skarpety lub kapcie. To idealny prezent na chłodne, zimowe wieczory.

Zdjęcie Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych! #2

Świąteczny sweter

Świąteczne swetry to idealny pomysł na prezenty dla całej rodziny. Wybierz ciepłe, wełniane swetry ze śmiesznymi bożonarodzeniowymi wzorami, obdaruj nimi bliskich a po rozpakowaniu prezentów, koniecznie je ubierzcie i zróbcie sobie wspólne zdjęcie. To będzie wspaniała pamiątka!

Zdjęcie Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych! #3

Książka

Zastanawiasz się, jaki prezent podarować bliskim na Święta Bożego Narodzenia? Książka to zawsze dobry wybór! Wybierz jedną z książek, które ostatnio cieszą się wielkim zainteresowaniem czytelników. Polecamy takie bestsellery jak: „Chłopiec z lasu” Harlana Cobena, „Powrót z Bambuko” Katarzyny Nosowskiej, „Czuły Narrator” Olgi Tokarczuk, „Służącą” Alicji Sinickiej, czy „Halny” Remigiusza Mroza.

Gra planszowa

Jeśli Twoi bliscy lubią spędzać czas przy różnych grach planszowych, karcianych lub towarzyskich to świetnie się składa. Wiele sklepów internetowych i stacjonarnych oferuje promocje na gry. Ich wybór jest bardzo duży. Monopoly, Scrabble, Taboo, Jenga, a może Twister? Gwarantujemy, że taki prezent zapewni Wam dużo śmiechu, radości i wspólnej zabawy.

Zdjęcie Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych! #4

Coś mocniejszego

Zimowe wieczory to idealny czas na rozgrzewający napój. Na święta możesz kupić bliskiej osobie zestaw do grzanego wina wraz z ulubionym trunkiem, dobre wino lub świąteczny likier. Możesz też przygotować dla bliskich własnoręcznie robione nalewki.

Zdjęcie Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych! #5

Świąteczny kubek

Podaruj bliskiej osoby duży kubek ze świątecznym wzorem, termos lub kubek termiczny. To doskonały prezent na zimowe dni, który na pewno przyda się każdemu. Możesz popijać z niego herbatę, kawę, gorącą czekoladę czy grzańca i poczuć magię Świąt.

 

Zdjęcie Prezenty pod choinkę dla bliskich za mniej niż 50 złotych! #6
Patrycja

Polecane