Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii!

Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii!

Pandemia koronawirusa odbiła piętno na naszym życiu. Zmiany, które w nas zaszły dotyczą nie tylko zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Nawet jeśli nie zachorowaliśmy, to zamknięci w domu mieliśmy sporo czasu na rozmyślanie.

Zdjęcie Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii! #1

Czas pandemii to czas pokory, podczas tego okresu wiele z nas doceniło to, co ma. Nauczyliśmy się cieszyć z małych rzeczy i bieżących chwil. Jak ten czas zmienił każdego z nas?

Baran (21.02-19.04)

Baran w okresie kwarantanny otrzymał lekcję pokory. Nauczył się, że nie zawsze ma wpływ na wszystko, co dzieje się wokół niego. Chociaż dla kontrolujących baranów to trudny czas, nauczył ich cierpliwości.

Byk (20.04-20.05)

Zamknięty w domu byk dostrzegł, że to, czym się otoczył, nie jest tak ważne jak mu się dotąd wydawało. Docenił ludzi, których ma wokół siebie i postanowił większą uwagę przykładać do pielęgnowania związków międzyludzkich niż rzeczy materialnych.

Zdjęcie Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii! #2

Bliźnięta (21.05-21.06)

Bliźnięta podczas kwarantanny zobaczyły, na kogo mogą naprawdę liczyć. Niektóre znajomości okazały się nic nie warte. Bliźnięta postanowiły skrócić listę przyjaciół i przyłożyć się do pielęgnowania tylko tych naprawdę prawdziwych.

Rak (22.06-22.07)

Rodzinnemu do tej pory rakowi, domownicy dali mocno popalić podczas lockdownu i nawzajem. Dom, do którego zawsze chętnie wracał, stał się na czas lockdownu więzieniem. Dzięki temu rak docenił czas spędzany poza domem, który do tej pory był dla niego jakby przymusowy. Z ochotą więc odświeżył stare znajomości.

Lew (23.07-22.08)

Lwy zawsze bardzo mocno dbały o siebie, jednak czas lockdownu pozwolił im inaczej ukierunkować te działania. Dotychczas dbające o swój wygląd i wizerunek lwy skoncentrują się mocniej na dbaniu o zdrowie. Chęć imponowania innym poszła w odstawkę na rzecz chęci poprawy swojej kondycji.

Zdjęcie Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii! #3

Panna (23.08-22.09)

Panna bardzo mocno przeżyła początki pandemii. Nerwowa sytuacja dała jej się we znaki, ale nauczyła ją także podchodzenia do pewnych spraw z dystansem. Chociaż panna dalej chucha i dmucha na siebie i wszystkich wokół wie już, że: „co nas nie zabije, to nas wzmocni” i nie warto tracić energię na coś, na co wpływu nie mamy.

Waga (23.09-22.10)

Waga podczas lockdownu miała czas, by poznać prawdziwą siebie. Z dala od ludzi zaczęła robić to, co przynosi jej prawdziwą przyjemność, a nie aprobatę otoczenia. Waga zrozumiała, kim jest i co lubi robić. Pokochała także siebie taką, jaką jest, a nie jaką chciała zawsze być.

Zdjęcie Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii! #4

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpiony zawsze stroniły od ludzi, uważając, że z natury są źli. W tym ciężkim czasie dostrzegły jednak ludzką życzliwość, wyrozumiałość i uprzejmość. Postanowiły otworzyć się na ludzi i świat, uznając, że może nie jest taki zły, jak mu się dotąd wydawało.

Strzelec (22.11-21.12)

W przeciwieństwie do większości ludzi, którzy nauczali się doceniać chwilę, strzelec zaczął myśleć przyszłości. Do tej pory żył z dnia na dzień, nie myśląc o jutrze. Czas pandemii skłonił go do bycia ostrożniejszym, oszczędzania i regularnych badań. Strzelec nauczył się także odpowiedzialności i zarządzania swoimi dobrami.

Zdjęcie Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii! #5

Koziorożec (22.12-19.01)

Oszczędny w wielu aspektach do tej pory koziorożec zaczął cieszyć się życiem. Niepewne jutro sprawiło, że przestał się ograniczać i zaczął robić to, na co do tej pory miał ochotę, ale nie starczało mu odwagi.

Wodnik (20.01.-18.02)

Analityczne podejście do życia u wodnika uległo zmianie. Zdroworozsądkowe myślenie ustąpiło miejsca wierze i duchowości. Wodnik postanowił zagłębić się w tej nieznanej mu dotąd dziedzinie i zaufać wszechświatowi.

Ryby (19.02-20.03)

Podczas jeszcze spokojniejszego niż dotychczas życia, ryby odkryły, że mają jednak ochotę na odrobinę szaleństwa. To, co je przerażało, zaczęło je pociągać. Te niepewne swojego położenia, znalazły w sobie odwagę do zmian.

Zdjęcie Sprawdź zmiany jakim uległy znaki zodiaku pod wpływem pandemii! #6

Patrycja

Polecane