Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop!

Patrycja

Horoskopy

14.11.2020 19:16

Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop!

Czy los się do nas uśmiechnie i spełnimy marzenia, czy może będziemy mieć pod górkę? Każda z nas chciałaby wiedzieć, co szykuje dla niej los. Chociaż przyszłości nie możemy być nigdy pewni, jest spora szansa, że horoskop urno nam rąbka tajemnicy. Sprawdźcie, co szykuje dla nas jesienny listopad.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #1

Baran (21.02-19.04)

Barany w listopadzie wrócą do swoich planów, które pokrzyżował im czas pandemii. Chociaż nie wszystko wróciło już do normy, to barany mają zamiar żyć jak gdyby nic. Te szczególnie zdeterminowane podejmą decyzję o poważnych zmianach.

Byk (20.04-20.05)

Byki w listopadzie będą cieszyły się tym, co sobie wypracowały w poprzednich miesiącach. To dla nich czas relaksu i odpoczynku. Pod koniec listopada mogą napotkać kilka problemów, ale dzięki spokojowi, który udało im się osiągnąć, znajdą sposoby na ich rozwiązanie.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #2

Bliźnięta (21.05-21.06)

Lista znajomych bliźniąt ostatnio mocno się skurczyła, co wprawiło je w niezbyt dobry humor. Jednak już połowa listopada okaże się dla nich owocna. Zaskoczą się pozytywnie, jeśli tylko nie zamkną się na to, co nowe.

Rak (22.06-22.07)

Raki nie przepadają zimniejszymi miesiącami, jednak ten będzie dla nich szczególnie udany. W listopadzie dostaną tzw. powera. Postanowią odpocząć od tego, co ostatnio je przytłaczało i zrobić coś innego, a zarazem nowego. Dzięki zmianie przyzwyczajeń ich codzienne życie nabierze kolorów.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #3

Lew (23.07-22.08)

W życiu lwów za sprawą ciężkiej pracy ostatnio wiele się zmieniło. Mimo tego, iż są to zmiany na lepsze, lwy zaczną rozmyślać o swoich dawnych przyzwyczajeniach i możliwym powrocie do starego beztroskiego życia. Te bardziej wytrzymałe wytrwają w wyzwaniu i będą nadal pracować nad sobą. Pozostałym życzymy, by się nie poddawały.

Panna (23.08-22.09)

Panny w ponure jesienne wieczory zaczną rozglądać się za nowym zajęciem dla siebie. Porzucą nużące je domowe obowiązki i skupią się na sobie. Nie wszystkie będą umiały jasno określić, co chcą robić. Te, które nie będą miały tego szczęścia, nie spoczną jednak póki nie znajdą czegoś, co będzie sprawiało im prawdziwą przyjemność.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #4

Waga (23.09-22.10)

Wagi w tym roku nauczyły się odpuszczać. W ich życiu zostało jednak kilka rzeczy, które je dręczą. Powstrzymywały się także dotychczas przed zakończeniem pewnych toksycznych znajomości. Listopad będzie dla nich czasem na porzucenie złudnych nadziei i domknięcie starych spraw.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpiony w listopadzie powinny kierować się intuicją, a ta ich nie zawiedzie. Jeśli zaufają sobie, mogą rozwiązać długo ciągnące się za nimi sprawy. Czekają je spore zmiany w życiu, zwłaszcza na polu miłosnym, ale nie muszą się martwić, bo te będą przyjemne i wyjdą im na dobre.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #5

Strzelec (22.11-21.12)

Listopad dla strzelców może okazać się przełomowy w sferze zawodowej. Jeśli dotychczas mocno się nad czymś zastanawiały, to teraz jest dobry czas by przygotować plan i zacząć działać. Strzelce, które mają hobby, zamienią je w sposób na życie. Te, które nie miały okazji dotąd ulubionego zajęcia, odkryją w sobie nowe umiejętności.

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożce, które nie potrafiły dać sobie taryfy ulgowej, w listopadzie odpuszczą. Wyrzuty sumienia spowodowane tym mniej produktywnym okresem w ich życiu przestaną je wreszcie zżerać. Odzyskają dobry humor i zaczną cieszyć się tym spokojnym czasem.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #6

Wodnik (20.01.-18.02)

Swoim dobrym humorem wodniki zaskoczą i zarażą wszystkich wokół siebie. Ich podejście do życia, które ostatnio uległo zmianie, przyniesie wiele korzyści w relacjach z najbliższymi. Czeka ich fajnie spędzony czas z rodziną i znajomymi.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby zaczną robić to, na co mają ochotę i to naprawdę wyjdzie im na dobre. W tym czasie dla siebie muszą jednak pamiętać o najbliższych, by nie popsuć relacji, które z uporem budowały. Może się okazać, że dbając o siebie i swoje potrzeby nie zauważą, że ktoś bardzo potrzebował ich wsparcia.

Zdjęcie Czego możemy się spodziewać w listopadzie? Sprawdź swój horoskop! #7