Jak faceci testują kobiety na początku związku? Sprawdź ich sposoby!

Jak faceci testują kobiety na początku związku? Sprawdź ich sposoby!

Początki związku zawsze są ciekawe, burzliwe oraz czasami trochę "grane". Jedna lub druga strona zazwyczaj chce się pokazać, z jak najlepszej strony co powoduje, że nie zawsze jest sobą. Chcemy zainteresować drugą połówkę sobą, aby nie mogła przestać o nas myśleć. Coś ukrywamy, a coś uwydatniamy, aby zrobić jak najlepsze wrażenie.


Na początek zalety

Każda ze stron pokazuje swoje najlepsze strony, a te gorsze ukrywa. Stosujemy różne sztuczki, fortele i wybiegi, aby poznać tę drugą osobę jeszcze bardziej. Stosują je zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dlatego różnią się one między sobą. Faceci mają jednak kilka podstawowych sztuczek, którymi „testują” swoje wybranki. Opracowaniem tego tematu zajęła się Andrea Lane, która jest związana z portalem bolde.com. Poznajcie je i nie dajcie się zaskoczyć!


Randki tylko u niego

Faceci chcą osiągnąć swój cel za pomocą jak najmniejszych nakładów pracy. Dlatego na początku spotykania się starają się wyczuć, ile „wysiłku” będą musieli włożyć w ten przyszły związek. Oferowanie ranki czy spotkania się w jego domowym zaciszu oznacza, że chce na początku wybadać partnerkę, czy taki sposób spędzania czasu jej odpowiada. Częste spędzanie czasu u faceta w domu, pokazuje mu, że nie musi się za bardzo starać i o kobietę zabiegać. Warto więc na samym początku spotykać się w miejscach publicznych. np. na kolacjach w restauracjach czy w kinie.


"Głuchy" telefon

Mężczyźni boją się, że gdy wejdą w związek, to ich wolny czas ulegnie drastycznemu zmniejszeniu. Dlatego na początku związku „testują” oni partnerkę, poprzez nie odpowiadanie na wiadomości sms czy połączenia telefoniczne. Chcą przez to sprawdzić, jak kobieta zareaguje na ten brak uwagi z jego strony. Czy zacznie zabiegać o jego uwagę, czy nie będzie na to zwracać uwagi. Sztuczkę tą warto w takiej sytuacji wykorzystać również przez drugą osobę. Jeśli on nie poświęcał uwagi kobiecie to i ona niech nie robi tego przez jakiś czas.

Zdjęcie Jak faceci testują kobiety na początku związku? Sprawdź ich sposoby! #1

Inne kobiety

Rozmowa o innych kobietach to w jednym związku temat tabu a w innym nie. Gdy facet zaczyna rozmawiać o innej kobiecie (np. aktorce, byłej dziewczynie czy modelce), będąc z partnerką na spotkaniu, oznacza to, że chce sprawdzić, jak ona na to zareaguje, czy będzie zazdrosna, czy sama pociągnie ten temat dalej. Jest to kolejny test, który ma za zadanie pokazać, jak reagujemy w niektórych sytuacjach. Dzięki temu facet dowie się, czy taka rozmowa zmienia coś w nastawieniu partnerki wobec niego czy nie.

Rachunek w restauracji

Istnieje takie przekonanie, że facet, który zabiera dziewczynę na randkę, to musi regulować wszystkie rachunki. Zazwyczaj tak się dzieje, jednak faceci w tym wypadku lubią sprawdzać swoje wybranki. Czasami, gdy kelner przyniesie rachunek, to nie biorą się za jego uregulowanie od razu. Chodzi o to, aby sprawdzić, czy dziewczyna wyjdzie z inicjatywą podzielenia płatności, czy nie. Nie zależnie jaki krok wykona drugą połówką, oni i tak zapłacą, jednak wtedy będą wiedzieli, czy mają do czynienia z tradycjonalistką, czy nie.

Zdjęcie Jak faceci testują kobiety na początku związku? Sprawdź ich sposoby! #2


Niespodziewane plany

Niezapowiedziane wyjazdy czy wyjścia są fajne i romantyczne. Nie mamy czasu się do nich przygotować i to jest w dużej mierze ich urok. Facet, proponując spontaniczne wyjście, oprócz tego, że chce cię gdzieś zabrać, to robi również mały test. Gdy dziewczyna zawsze się na nie zgadza, oznacza to, że jest mało spontaniczna i lubi mieć wszyskto dokładnie zaplanowane. Niestety takie dziewczyny nie są zbyt atrakcyjne w oczach facetów, ponieważ są uważane za nudne i mało przebojowe.

Katarzyna