Ponowne zmiany godzin otwarcia w Biedronce. Będą nawet całodobowe!


          Ponowne zmiany godzin otwarcia w Biedronce. Będą nawet całodobowe!
10Paź

Pandemia nadal wymusza na ludziach dostosowania się do nadzwyczajnej sytuacji. Z pomocą i ułatwieniami oferują się sklepy, które pragną zadbać o bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. Sieć sklepów Biedronka ogłosiła ponowne zmiany związane z godzinami otwarcia. Jakich godzin możemy się spodziewać?

Zdjęcie Ponowne zmiany godzin otwarcia w Biedronce. Będą nawet całodobowe! #1

Wydłużenie godzin otwarcia

Wraz z ogromnym wzrostem potwierdzonych nowych przypadków zakażeń koronawirusem, sieć sklepów Biedronka postanowiła wydłużyć godziny otwarcia. W niektórych z nich możemy spodziewać się nawet całodobowej obsługi!

 • 2600 sklepów będzie otwartych do godziny 23.00
 • 650 sklepów – do 23.30
 • 40 sklepów – otwarte całodobowo

Obecnie ludzie nie wykupują masowo produktów ze sklepów. Taka decyzja została jednak podjęta, aby mimo wszystko każdy mógł w bezpieczny sposób zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Sklepy Biedronka to jedne z największych sieci dyskontów w Polsce. Zależy im zatem, aby okazać odpowiedzialność.

„Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo” - wyjaśnia dyrektor operacyjny, Paweł Stolecki.

Zdjęcie Ponowne zmiany godzin otwarcia w Biedronce. Będą nawet całodobowe! #2

Akcja 24

Jak doskonale pamiętamy, takie zastosowanie przez sieć sklepów miała miejsce już w kwietniu. Wtedy cała sytuacja była dla wszystkich bardzo nagła oraz nowa, co doprowadziło do wykupowania sklepowych półek. Rozwiązanie wprowadzone przez Biedronkę otrzymało jednak zadowolenie ze strony klientów, którzy bardzo docenili sposób kontrolowania sytuacji.

Co więcej, Biedronka zaznacza, że wprowadzają staranne zabezpieczenia dla pracowników. Podkreśla, że kasy mają zamontowane szyby z pleksiglasu, a pracownicy mają zapewnionych 3 miliony maseczek jednorazowych oraz niemal 200 tysięcy maseczek wielorazowych.

Sieć zachęca również, aby zacząć korzystać z aplikacji mobilnych, dzięki którym zrobimy zakupy przez internet, a dostawca przywiezie nasze produkty. Taka możliwość jest udostępniana klientom w 21 polskich miastach poprzez współpracę z firmą Glovo.

Akcja rozpoczyna się już w ten weekend, a godziny otwarcia dla poszczególnych sklepów można znaleźć na stronie Biedronki.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja