Jakie zachowanie dziewczyn przekreśla szansę na kolejną randkę? Znamy odpowiedzi facetów!

Jakie zachowanie dziewczyn przekreśla szansę na kolejną randkę? Znamy odpowiedzi facetów!

Pierwsze randki to spotkania zazwyczaj ekscytujące oraz pełne niewiadomych. Nie znamy drugiej osoby więc mamy o niej tylko pewne wyobrażenie. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego zawsze staramy się wypaść dobrze. Czasami jednak jeden gest, zachowanie czy słowo, potrafi przekreślić szansę na kolejne spotkanie. Poznacie zachowania dziewczyn, które według facetów od razu przekreślają szansę na drugą randkę!

Zdjęcie Jakie zachowanie dziewczyn przekreśla szansę na kolejną randkę? Znamy odpowiedzi facetów! #1

Rachunek kością niezgody

Rachunek to często kość niezgody na pierwszej randce. Jedni faceci nie mają nic przeciwko, żeby go zapłacić a inni uważają, że powinno się go dzielić na pół lub przyjąć zasadę, że każdy płaci za siebie. Dziewczyna, która wymusza na partnerze zapłacenie rachunku i nie chce w tym wypadku iść, chociaż na kompromis jest od przekreślana na starcie.

Kłamstwa na pierwszej randce

Pierwsze spotkanie jest po to, aby się lepiej poznać i sprawdzić, czy osoba ta jest na tyle ciekawa, że nadal chce się z nią spotykać. Jeśli dziewczyna kłamie, tylko po to, żeby lepiej wypaść, to nigdy jej to daleko nie zaprowadzi. W dobie Internetu i kilku portali społecznościowych łatwo jest zrobić małe rozeznanie i sprawdzić daną osobę. Kłamstwa na pierwszej rance sprawią, że związek ten długo nie przetrwa.

Zdjęcie Jakie zachowanie dziewczyn przekreśla szansę na kolejną randkę? Znamy odpowiedzi facetów! #2

Podejście do innych osób

W restauracji często również możemy zaobserwować, jak dziewczyna zachowuje się w towarzystwie lub jak traktuje innych np. obsługę lokalu. Jeśli nie ma do nich szacunku i traktuje ich z wyższością, oznacza to, że wywyższa się ponad innych. Takie zachowanie od razu „spali” ją na starcie, ponieważ niewiele chłopaków chce mieć wybredne czy wyniosłe dziewczyny, które nie mają szacunku do innych osób.

Miejsce jest ważne

Aby doszło do spotkania, musimy często wybrać miejsce, gdzie chcemy się zobaczyć pierwszy raz z „randką”. Takich miejsc jest bardzo dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Można wybrać restaurację, bar, kino, plener i wiele innych miejsc. Jeśli dziewczyna zgodzi się na dane miejsce, a na randce będzie się czuła w nim źle lub nieswojo oznacza to, że tak naprawdę nie ma ona swojego zdania.

Na początku nie ma co „poświęcać się dla drugiej osoby”, tylko należy zaproponować lub zgodzić się na miejsce, gdzie każdy będzie się dobrze czuł.

Zdjęcie Jakie zachowanie dziewczyn przekreśla szansę na kolejną randkę? Znamy odpowiedzi facetów! #3
Poważne sprawy

Pierwsza randka to czas, kiedy należy się lepiej poznać, jednak nie należy poruszać wtedy zbyt ważnych tematów. Należy również po równo rozdzielić jej czas, aby każda ze stron dowiedziała się czegoś o drugiej osobie.

Jeśli dziewczyna mówi tylko o sobie, swoich przygodach, dramatach życiowych czy znajomych to raczej nie będzie miała szansy spotkać się drugi raz z tym samym facetem. Faceci lubią, gdy dziewczyna mówi o sobie, jednak powinna też kierować pytania do swojego partnera.


Sprzeczne sygnały

Faceci lubią, gdy sprawa stoi jasno. Nie lubią być zwodzeni, manipulowani czy zdezorientowani. Jeśli dziewczyna na pierwszej randce wysyła sprzeczne sygnały, to mężczyźni nie wiedzą jak to odczytać. Tracą wtedy pewność siebie i nie wiedzą jak się zachować. Dziewczyny, które same nie wiedzą, czego chcą, raczej nie zostają zaproszone na kolejne spotkanie.

Katarzyna