Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze!

Patrycja

Dom

03.08.2020 19:54

Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze!

Latem nie tylko komary i kleszcze uprzykrzają nam życie. Natrętne, uciążliwe i męczące muchy to powszechny problem w wielu domach. Wpadają do napojów, siadają na jedzeniu, sprzętach domowych, a także na nas! Ten preparat pomoże Ci pozbyć się much z domu na stałe. Poznaj Dwuskładnikowy Preparat na Muchy Bros, dowiedz się, jak go stosować i czy jest skuteczny!

Zdjęcie Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze! #1

Uciążliwe muchy w domu

Latem muchy często wpadają do naszych domów. Szczególnie przyciągają je dojrzałe owoce, warzywa, resztki jedzenia z kosza na śmieci lub stojąca w zlewie, wannie czy misce woda. Jak się pozbyć tych uciążliwych owadów?

Zdjęcie Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze! #2

Sposoby na pozbycie się much z domu

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się much z domu. Niektóre z nich są bardziej lub mniej skuteczne. Założenie moskitiery w oknach, zatrzyma wlatujące do środka insekty. Lep na muchy powieszony przy oknie lub pod sufitem, równie skutecznie powstrzyma owady. To pasek klejącego, długiego odcinka papieru, do którego kleją się muchy. Niestety nie wygląda zbyt estetycznie i trzeba go często wymieniać. Odstraszacz much, czyli ultradźwiękowe urządzenie, które emituje niesłyszalny dla ludzkiego ucha sygnał, to dobry sposób na pozbycie się uciążliwych owadów. Bardzo skuteczne są też preparaty na muchy, które odstraszają lub przyciągają owady w pułapkę.

Zdjęcie Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze! #3

Dwuskładnikowy Preparat na Muchy Bros

To bardzo skuteczny preparat chemiczny o działaniu owadobójczym. Można stosować go w domach, budynkach gospodarczych, sklepach, halach. Przeznaczony jest do zwalczania latających owadów, działa od razu po zastosowaniu. Preparat zawiera substancję trikozen, która wabi muchy i benzoesan denatonium, który zniechęca do przypadkowego spożycia.

Zdjęcie Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze! #4

Sposób użycia Dwuskładnikowego Preparatu na Muchy Bros

  1. W opakowaniu znajdują się dwa składniki to sporządzenia zawiesiny. Przygotuj naczynie do jej sporządzenia i włóż jednorazowe rękawiczki.
  2. Wsyp do niego zawartość saszetki, a następnie dodaj rozcieńczalnika. Dokładnie wymieszaj i odczekaj kilka minut do rozpuszczenia się składników. Przygotowaną zawiesinę użyj w ciągu 24 godzin.
  3. Pokryj nią ramy okienne, futryny drzwi, belki, nasłonecznione ściany i inne miejsca, w których często gromadzą się muchy.

Zdjęcie Spryskaj tym okna, a pozbędziesz się much na zawsze! #5

Uważaj, aby pokryte preparatem miejsca, nie były dostępne dla dzieci i zwierząt. Przy stosowaniu środków owadobójczych, zachowaj szczególną ostrożność i postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu.