Chcesz kupić szafę PAX w Ikea? Nie nadaje się ona do wszystkich pomieszczeń!

Patrycja

Dom

July 31, 2020, 3:46 p.m.

Chcesz kupić szafę PAX w Ikea? Nie nadaje się ona do wszystkich pomieszczeń!

Urządzasz nowe mieszkanie i zastanawiasz się jaką szafę wybrać? Na zamówienie u stolarza, a może gotową ze sklepu? Podjęłaś decyzję i wybór padła na szafę PAX z Ikei? Podpowiadamy, jak ją najlepiej wykorzystać i czy nadaje się do wszystkich pomieszczeń!

Zdjęcie Chcesz kupić szafę PAX w Ikea? Nie nadaje się ona do wszystkich pomieszczeń! #1

Szafy PAX

Ikea oferuje szeroki wybór systemów szaf PAX, w których samodzielnie wybierasz rozmiar, kolor, elementy wyposażenia oraz drzwi. Pozwoli to zorganizować przestrzeń i znaleźć odpowiednie miejsce na wszystkie elementy garderoby. Ale czy szafa PAX nadaje się do każdego pomieszczenia? Gdy zdecydujesz się na zakup, musisz zwrócić uwagę na jedną rzecz!

Projekt szafy

Ikea pozwala na samodzielne zaprojektowanie swojej szafy. Udostępnia prosty, intuicyjny program do projektowania szaf, według dostępnych w sklepie modułów. Program IKEA Planner PAX pozwoli na dobranie szafy do swoich potrzeb. Dzięki niemu w łatwy sposób stworzysz projekt, wycenisz go i dopasujesz do swojego budżetu.

Szafa na wymiar?

Możesz wybrać jeden z zaproponowanych w sklepie gotowych zestawów lub dopasować odpowiedni wymiar szafy do swojego wnętrza, za pomocą programu. Jednak uważaj! Ze względu na wymiary, szafa PAX nie nadaje się do wszystkich pomieszczeń. Może okazać się za wysoka! Zanim zdecydujesz się na zakup, koniecznie zapoznaj się z jej wymiarami.

Wymiary szaf IKEA PAX:

  • wysokość 200 i 236 cm
  • głębokość 35-58 cm
  • szerokość 50, 75 i 100 cm.

Zdjęcie Chcesz kupić szafę PAX w Ikea? Nie nadaje się ona do wszystkich pomieszczeń! #2

Zastanów się nad swoim potrzebami

Projektując szafę, zastanów się nad swoimi potrzebami i nad tym, jak najlepiej wykorzystać jej możliwości. Przemyśl, ile masz rzeczy i jak najlepiej je zorganizować i poukładać. Odpowiedz sobie na pytanie, czy będziesz potrzebowała dodatkowego wyposażenia, takiego jak półki, szuflady, drążki na ubrania, pudełka lub metalowe kosze.