Znak zodiaku a idealna praca. Zobacz, jaka praca jest ci pisana!

Znak zodiaku a idealna praca. Zobacz, jaka praca jest ci pisana!

Nie każdy z nas do pracy chodzi z radością. Często podejmujemy zatrudnienie, ponieważ brakuje nam pieniędzy lub nie możemy znaleźć lepszej pracy. Czasami boimy się, że nie damy sobie rady na danym stanowisku i dlatego nie podejmujemy się lepszych ofert. Jeśli nie wiemy jaka praca będzie dla nas najlepsza, to najlepiej zdać się na gwiazdy i swój znak zodiaku.

Każdy znak zodiaku definiuje się innymi cechami charakteru i ma odmienne zdolności. Dlatego różne znaki zodiaku czują się dobrze w różnych zawodach. Każdy praca rozwija w ludziach pewne zdolności i powinna dawać satysfakcję. Poniższe zestawienie prezentuje odpowiednie zawody dla poszczególnych znaków zodiaku. Sprawdź, czy pracujesz w zawodzie, który przewidziały dla ciebie gwiazdy.


Baran

Zodiakalny Baran to urodzony coach. Bardzo dobrze czuje się jak lider i przewodnik grupy, dlatego stanowisko kierownicze nie jest mu straszne. Potrafi nakierować drugiego człowieka na „odpowiednie tory” w życiu. Baran zaraża innych dobrą energią, przez co potrafi uzyskać zaufanie innych. Dzięki otwartości i przyjaznemu nastawieniu ludzie do niego lgną.

Bliźnięta

Bliźnięta nie odnajdą się w monotonnym i rutynowym zajęciu. Aby się rozwijać, potrzebują kreatywnej pracy, która pozwoli im się otworzyć na świat. Lubią wyzwania oraz kontakt z ludźmi, dlatego warto pomyśleć o pracy związanej z telewizją lub częstymi wyjazdami. Bliźnięta mają „nosa” do doszukiwania się faktów oraz przekazywania informacji innym.


Byk

Byk lubi piękno oraz estetykę, dlatego jego praca musi być związana z pięknymi przedmiotami lub miejscami. Byk dobrze odnajdzie się w zawodzie blogerki modowej, stylistyki czy jako właściciel własnego sklepu z bibelotami. Według gwiazd odpowiednim zawodem dla tego znaku zodiaku jest również pisarstwo.

Koziorożec

Osoba spod znaku koziorożca jest cierpliwa i potrafi odłożyć emocje na bok. Ma świeży i kreatywny umysł, który co chwile rodzi nowe pomysły. Odpowiednim zawodem dla koziorożca jest architekt lub deweloper. Świetnie też odnajdzie się w korporacji, ponieważ potrafi się wybić i awansować. Ludzie łatwo darzą go szacunkiem. Dzięki swojej przebojowości i pomysłowości potrafi prężnie wspinać się po szczeblach kariery.

Lew

Lew to bardzo odważna osoba, która inspiruje swoją odwagą innych. Potrafi przewodzić i pomagać innym w wyborze życiowej drogi. Jako osoba z charyzmą, doświadczeniem i miłym stylem bycia jest w stanie przemówić do osób nieśmiałych i zagubionych. Lew bardzo dobrze odnajduje się w zawodzie motywatorskim, na stanowisku kierowniczym czy liderskim.

Panna

Panna potrafi dostrzec małe niuanse czy rzeczy dla innych nieistotne. Osoba spod tego znaku jest opiekuńcza, zorganizowana i ma trzeźwy umysł. Dla osoby zorganizowanej najlepszym zawodem jest praca lekarza, aptekarza lub analityka. Chęć pomocy innym może również zrealizować w karierze dietetyka, która przyniesie jej sporo satysfakcji.

Rak

Rak jest bardzo elastycznym pracownikiem, który odnajdzie się w każdej pracy. Jednak według gwiazd bardzo dobrze sprawdzi się jako pracownik w sferze historii lub dawnych czasów. Chodzi tu np. o sprzedawanie przedmiotów vintage lub prowadzeniu księgarni. Rak ma zdolność szybkiego „łapania” kontaktu z drugą osobą, a więc w przyjazny sposób potrafi przekazać drugiej osobie swoją wiedzę.


Ryby

Ryby bardzo dobrze czują się w zawodach, które opierają się na pracy z ludzkim umysłem. Potrafią tworzyć bardzo dobre profile psychologiczne i trafnie „odczytywać" ludzi oraz pomagać im w ich problemach. Ryby cechują się empatią oraz intuicją, dlatego sprawdziłyby się jako terapeuta, psycholog lub animator kultury.

Skorpion

Skorpion twardo stąpa po ziemi i ma swoje zdanie. Nie interesuje go opinia innych, ani wszelkie zastrzeżenia z ich strony. Działa według własnego planu i wizji na świat. Ciężko go przekonać do innych racji, dlatego dla niego najlepszym zawodem będzie ten związany ze sztuką. Praca filmowca, poety czy artysty byłaby dla niego idealna. Dzięki pracowitości i kreatywności może wiele osiągnąć w tych dziedzinach.


Strzelec

Zadaniem Strzelca jest odkrywanie prawdy w zawodzie, który posiada. W życiu i w pracy kieruje się głosem serca oraz intuicji. Praca, która da mu spełnienie, jest ta z dziedziny archeologii, filozofii lub nauki. Dzięki swoim dociekliwym cechom może wiele wnieść w rozwój nauki i ludzkości.


Waga

Waga lubi pomagać innymi oraz być wśród innych osób. Samotność oraz odizolowanie nie jest dla niej. Pomimo swoich sukcesów nie odcina się od innych osób. Praca, w której będzie się dobrze czuć, musi być związana z niesieniem pomocy innym. Może podjąć zatrudnienie jako prawnik, polityk lub dekorator wnętrz. Waga ma wyczucie smaku w kwestii artystycznej i dekoratorskiej, więc dobrze odnajdzie się jako dekorator czy przewodnik pośród dzieł sztuki.

Wodnik

Wodnik bardzo stara się pomagać innym ludziom, nie lubi wyzysku i tłamszenia. Działa prospołecznie i zawsze na korzyść społeczeństwa. Ceni sobie takie wartości jak równość, indywidualizm oraz wolność. Jego naturalną cechą jest pomaganie innym i dążenie do prawdy. Idealna praca dla Wodnika powinna polegać na pomocy innym osobom, które często nie mają możliwości same poprawić swojego bytu. Dobrze sprawdzi się jako aktywista, ekolog lub socjolog.

Katarzyna

true

Polecane