Zakupy z Auchan może przywieść nam teraz Glovo!

Katarzyna
Dom
22.07.2020 9:43
Zakupy z Auchan może przywieść nam teraz Glovo!

Pandemia sprawiła, że wiele osób przestało chodzić do sklepów bez większej potrzeby. Część, zamiast wybierać się osobiście do sklepu, zaczęła robić zakupy przez Internet. Wszystko po to, aby zminimalizować kontakt z innymi osobami, które mogłyby być zakażone. W związku z tym sklepy wyszły naprzeciw wymaganiom swoich klientów. Uruchomiły one usługę w ramach której różne produkty zostaną im dowiezione do domu.

Zdjęcie Zakupy z Auchan może przywieść nam teraz Glovo! #1

Kolejny sklep z opcją dostawy

Dowóz zamówionych towarów przez klientów odbywa się poprzez firmę oferującą usługi dostawcze Glovo. Takie rozwiązanie wprowadziły już Carrefour i Biedronka. Do ich grona dołącza kolejny sklep, w którym będzie można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Auchan oferuje swoim klientom dowóz zakupionych produktów nawet w ciągu godziny.

Pozytywne wyniki testów

Auchan to wielka światowa firma spożywcza, która ma wielu swoich klientów w Polsce i na świecie. Wprowadzenie nowej opcji zakupów w tym sklepie zostało przetestowane na początku w ukraińskich sklepach. Test powiódł się bardzo dobrze, dlatego firma zdecydowała się na wprowadzenie tej opcji również w sklepach w Polsce, Hiszpanii oraz w Portugalii. Jeśli i tu będzie wysokie zainteresowanie dowozem zakupionych produktów, firma deklaruje, że opcja ta pojawi się w sklepach w innych krajach.

Zdjęcie Zakupy z Auchan może przywieść nam teraz Glovo! #2

Produkty nawet w ciągu godziny

Zamówienie danych produktów przez klientów będzie się odbywało poprzez odpowiednią aplikację, a dostarczy je jeden z kurierów z firmy Glovo. Jak podaje sklep spożywczy, zakupione produkty dotrą do klienta w przeciągu godziny od ich zamówienia. W związku z tym niektóre sklepy będą musiały dodatkowo stać się też magazynem, gdzie będą kompletowane dane zamówienia. Pierwsze zakupy z opcją dowozu ze sklepu Auchan będzie można zrobić latem tego roku.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną