Pierwszy Primark w Polsce! Data i miejsce otwarcia

Patrycja

Newsy

22.06.2020 17:41

Pierwszy Primark w Polsce! Data i miejsce otwarcia

O tym, że Primark pojawi się w Polsce wiemy już od jakiegoś czasu. Popularna sieć odzieżowa, która znana jest z ogromnego wyboru ubrań w przystępnych cenach cieszy się ogromną popularnością. Sprawdź, gdzie będzie znajdował się pierwszy sklep!

Zdjęcie Pierwszy Primark w Polsce. Data i miejsce otwarcia #1

Popularna marka w Polsce

Primark to popularna, irlandzka sieć odzieżowa, która ma swoje sklepy aż w 370 krajach w Europie i Ameryce, a wkrótce pojawi się również na polskim rynku. Pierwszy Primark w Polsce zostanie otwarty w Warszawie w Galerii Młociny. Firma ta oferuje szeroki wybór ubrań, butów, dodatków i akcesoriów w niskich cenach, dostępnych dla każdego.Ta popularna marka, szczególnie znana w Wielkiej Brytanii, w końcu trafi na nasz rodzimy rynek.

Kiedy nastąpi otwarcie?

Choć oficjalna data otwarcia sklepu nie jest jeszcze znana, to sieciówka prowadzi intensywną rekrutację i poszukuje pracowników do pierwszego punktu. Na stronie internetowej Primarku, w zakładce „kariera” pojawiły się informacje o dostępnych stanowiskach pracy w sklepie. Oprócz tego, data ważności ogłoszenia rekrutacyjnego sugeruje, ze pierwsza placówka w Polsce będzie otwarta już 2 lipca!

Zdjęcie Pierwszy Primark w Polsce. Data i miejsce otwarcia #2

Koronawirus pokrzyżował plany otwarcia Primarka

Primark miał być otwarty już wiosną, jednak epidemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Ze względu na wprowadzenie wielu obostrzeń i zamknięcie galerii handlowych w Polsce, oficjalne otwarcie sklepu, które miało obyć się w marcu 2020 roku, zostało przesunięte na dalszy termin.

Nowa data otwarcia pierwszego sklepu

Wszystko wskazuje na to, że obecnie przygotowania do otwarcia placówki ruszyły pełną parą. Po ponownym otwarciu galerii handlowej i skompletowaniu załogi, być może już na wakacjach będziemy mogli zrobić pierwsze zakupy w tym popularnym sklepie. Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje i potwierdzenie daty uruchomienia placówki popularnej marki.

Zdjęcie Pierwszy Primark w Polsce. Data i miejsce otwarcia #3