Madonna miała koronawirusa? Zaskakujące informacje!

Katarzyna

Newsy

08.05.2020 23:07

Madonna miała koronawirusa? Zaskakujące informacje!

Koronawirus nie patrzy na pochodzenie, kolor skóry czy majątek. Na tę chorobę chorują zwykli ludzie, jak i gwiazdy. Walkę z COVID-19 wygrał ostatnio Tom Hanks wraz z żoną. Ostatnio do mediów trafiła informacja, że królowa muzyki pop, Madonna, mogła być chora na COVID-19.

Ważna informacja

Poprzez swoje media społecznościowe Madonna poinformowała swoich fanów, że wykonała ostatnio test na koronawirusa. Test ten wykazał, że gwiazda posiada w swoim organizmie przeciwciała. Oznacza to, że chorowała ona na COVID-19, jednak po izolacji zamierza wrócić do świata muzyki.


Pamiętniki z kwarantanny

Madonna już od jakiegoś czasu żyła w izolacji, a z fanami kontaktowała się za pomocą krótkich filmików nazywanych „kwarantannymi pamiętnikami”. Cała seria liczyła 13 filmików na Instagramie, a w 14 piosenkarka podała informację, że była zakażona koronawirusem. Przekazała również swoim fanom wiadomość, że nawet nie wiedziała, że to koronawirus. Przyznała, że faktycznie przez jakiś czas czuła się źle, jednak była przekonana, że to tylko grypa. Teraz gdy wie, że pokonała tę chorobę, ma zamiar cieszyć się życiem.