Oświadczyny a znak zodiaku. Wybierz najlepsze miejsce!

Oświadczyny a znak zodiaku. Wybierz najlepsze miejsce!

Największy stres mężczyzna przeżywa zapewne na porodówce, gdy towarzyszy swojej kobiecie podczas porodu. Jednak niektórzy twierdzą, że znacznie bardziej stresująca chwila to czas oświadczyn. Jest to zapewne związane z niepewnością czy partnerka się zgodzi czy jednak odmówi. Podobno Ci, którzy znają uczucia swojej partnerki są bardziej spokojni.

Zdjęcie Oświadczyny a znak zodiaku. Wybierz najlepsze miejsce! #1

Na portalu PsychicWorld.com można znaleźć ankietę, w której wypowiedziało się aż 3178 kobiet odnośnie najlepszego według nich miejsca na zaręczyny. Ich odpowiedzi pogrupowano w zależności od ich znaków zodiaku. Przeczytaj koniecznie jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie najlepiej poprosić wybrankę o rękę.

Baran w przestworzach

Jeśli twoja wybranka serca jest spod znaku Barana, wtedy oświadczyny powinny się odbyć w niekonwencjonalny sposób. Według ankiety Barany uwielbiają mocne wrażenia oraz adrenalinę. Najlepszym dla nich miejscem na oświadczyny byłby skok na bungee, w balonie lub w samolocie. Odlot i pozytywna odpowiedź gwarantowane!

Byk przy rodzinie

Najlepszym miejscem na zapytanie Byka o rękę jest spotkanie rodzinne. Kobiety spod tego znaku bardzo cenią sobie relacje rodzinne oraz lubią mieć ich koło siebie. Jeśli podwójnie chcesz uszczęśliwić swoją wybrankę podaruj jej pierścionek w towarzystwie jej rodziny. Zdecyduj się na ten krok podczas rodzinnego obiadu lub innego spotkania w powiększonym gronie.

Bliźnięta na plaży

Gdy pani twego serca urodziła się w pod koniec maja lub na początku czerwca, to na pewno nie zapunktujesz u niej, gdy na miejsce oświadczyn wybierzesz miejsce publiczne. Według ankiety Panie spod znaku Bliźniąt marzą o romantycznych i pomysłowych oświadczynach. Najlepiej gdyby było to dla nich niezapomniane wydarzenie, które powinno się odbyć w prywatnym gronie. Naszym pomysłem jest płatna plaża, która na pewno dostarczy przyszłej narzeczonej pozytywnych wrażeń.

Zdjęcie Oświadczyny a znak zodiaku. Wybierz najlepsze miejsce! #2

Rak na pewno w górach

Dla Raków liczy się miłość oraz romantyczne chwile. Dlatego sceneria zaręczyn jest tu bardzo ważna. Większość pań spod tego znaku uznała, że oświadczyny w górach przy pięknych widokach na ośnieżone stoki, była by spełnieniem ich marzeń. Dopełnić romantyczną atmosferę mógłby kieliszek prossecco dla uczczenia tej magicznej chwili.

Lew np. w restauracji

Lwy cechują się ognistą naturą oraz raczej nie należy do skromnych znaków zadiaku. Radość sprawia im imponowanie innych, dlatego zaręczyny nie mogą być skromne oraz nie powinny odbyć się w kameralnym gronie. Dla Lwów idealnym miejscem będzie restauracja lub wystawa sztuki, gdzie będzie sporo ludzi. Oklaski mile widziane!

Panna woli w domu

Panny to osoby bardzo pracowite, które większą część swoich wysiłków wkładają w dom, który powinien być według nich idealny. Bardzo cenią sobie domowe zacisze, dlatego nie ma lepszego miejsca na oświadczyny Pannie niż jej własny dom.

Zdjęcie Oświadczyny a znak zodiaku. Wybierz najlepsze miejsce! #3

Waga najlepiej w Paryżu

Na Wagi duży wpływ ma planeta Wenus, która jest planetą piękna i uroku. Dlatego też osoby spod znaku wagi lubią otaczać się wszystkim co je miłe dla oka. A jak wiadomo najbardziej pięknym i romantycznym miejsce jest oczywiście Paryż. Najwięcej ankietowanych wybrało właśnie to miasto jako miejsce, gdzie chciałyby przyjąć oświadczyny.

Skorpion w czasie spontanicznego wyjazdu

Dla Skorpionów liczy się spontaniczność oraz pomysłowość. Jeśli więc chcesz zaskoczyć swoją wybrankę serca to zabierz ją w nieplanowany (przez nią) wypad za miasto. Dzięki elementowi zaskoczenia poczuje się ona adorowana i uwielbiana. Dzięki temu będzie również wiedziała, że angażujesz się w ten związek, co sprawi, że na pewno ci nie odmówi.

Strzelec podczas przygód

Strzelce to nie spokojne dusze, które lubią przygody oraz nowe wyzwania. Nie lubią się nudzić a czas wykorzystują aktywnie i wyciskają z niego ile się da. Podróże w nieznane oraz odkrywanie nowych miejsc to najlepszy czas na oświadczyny.

Koziorożec lubi bajkowo

Koziorożce bardzo cenią sobie tradycje i konwencję. Zawsze trzymają się ustalonych zasad, nie wychylają się przed szereg i są dość tradycyjne. Spora część pań spod tego znaku marzy o oświadczynach jak w bajce. A nie ma bardziej bajkowego miejsca niż zamek!

Wodnik w ogrodzie

Wodniki dobrze czują się w pięknych, malowniczych i romantycznych miejscach. Jeśli twoja wybranka jest wodnikiem, wtedy najlepiej postaw na oświadczyny w ogrodzie. Najlepsza pora na zadanie tego ważnego pytania to wiosna lub lato, gdy kwiaty kwitną o słońce wydobywa z nich jeszcze więcej uroku. Panie spod tego znaku na pewno docenią wybraną aranżacje i będą nią oczarowane.

Ryby na łodzi

Osoby urodzone pod koniec lutego i na początku marca uwielbiają być blisko wody. W związku z tym najlepszym miejscem na oświadczyny będzie ocean, rzeka lub jezioro. Warto więc na ten ważny czas zamówić łódkę lub wybrać się w rejs i pytanie zadać na wodzie, a na pewno nie usłyszysz odmownej odpowiedzi.

Katarzyna

true

Polecane